Maraşlı 6.bölüm izle! Maraşlı son bölüm full, tek parça izle: Maraşlı 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

A A

16.02.2021 - 10:13 Son Güncelleme:

Pazartesi akşamları izleyici ile buluşan Maraşlı dizisinin 15 Şubat tarihli son bölümünde yaşananlar merak ediliyor.  Son bölümde Savaş'ın Maraşlı'ya oynadığı büyük oyun ve dizinin sonundaki gelişme dikkat çekti. Peki, Maraşlı 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Maraşlı 6.son bölüm izleme linki..

Maraşlı 6.bölüm izle! Maraşlı son bölüm full, tek parça izle: Maraşlı 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 6. bölümü ile 15 Şubat Pazartesi akşamı ATV ekranlarında diziseverlerle buluştu. Dizinin bu haftaki bölümünde Savaş, Mahur’u kaçırarak, zindan gibi bir odaya kapattı. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü düşünürken; Türel Ailesi’ni ve Ozan’ın hayatlarını değiştirecek sürpriz ekranlara gelen diğer gelişmelerden oldu. Maraşlı son bölüm izle ekranı, diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ATV tarafından erişime açıldı.

MARAŞLI 6.BÖLÜM ÖZETİ

Savaş, Mahur’u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit eder. Savaş, Ozan’a 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir.Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de davet eder. Bu davet Maraşlı’ya tehlikeli gelir ama Mahur’u kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir.

MARAŞLI 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

MARAŞLI 6.SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE