Maraşlı Necati kimdir? Maraşlı Necati kaç yaşında? Serhat Kılıç nereli? Serhat Kılıç oynadığı diziler!

Maraşlı Necati kimdir? Maraşlı Necati kaç yaşında? Serhat Kılıç nereli? Serhat Kılıç oynadığı diziler!

Maraşlı Necati kimdir? Maraşlı Necati kaç yaşında? Serhat Kılıç nereli? Serhat Kılıç oynadığı diziler!

Maraşlı dizisinde Necati karakteri dikkat çekiyor. Maraşlı dizisinde Necati karakterine Serhat Kılıç hayat veriyor. Peki ama Maraşlı'nın Necati'si Serhat Kılıç kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Maraşlı dizisinin oyuncuları araştırılıyor. Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda Serhat Kılıç da yer alıyor. Peki ama Maraşlı'nın Necati'sinin hayat hikayesi nedir?

Maraşlı Necati kimdir?

Maraşlı dizisinde Necati karakterinin hayatı araştırılıyor. Maraşlı Necati 35 yaşındadır. İlhan'ın küçüğü, Mahur'un büyüğüdür. Entelektüel ve karizmatik bir adamdır her şeye rağmen. Serseri görünüşlüdür. Tam bir tutunamayan, ayrıca da alkoliktir. Sabah akşam durmadan elinde matarasıyla içmektedir.

Serhat Kılıç hangi dizilerde oynadı?

Maraşlı dizisinde Necati karakterine hayat veren Serhat Kılıç dikkat çekti. Maraşlı'nın Necati'si Serhat Kılıç 46 yaşındadır. Serhat Kılıç, 8 Temmuz 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Malatya'lıdır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazanan Serhat Kılıç, 1998 yılında yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 2005 yılında Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde Reji üzerine yüksek lisans yaptı. Bu arada Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak ders vermeye başladı.

1998 – 2007 yılları arasında Devlet Tiyatrosu oyuncusu olarak görev almaya başladı. 2008 yılında görevinden istifa ederek İstanbul'a yerleşti. İstanbul macerası DOT'un “Böcek” adlı oyunuyla başladı.

Bizim Evin Halleri dizisi ile ilk dizi oyunculuk deneyimini yaşayan Serhat Kılıç; Seksenler, Ezel, Benim Annem Bir Melek, Yol Arkadaşım, Hatırla Sevgili, Saksıdaki Ağaç, Söz, Robinson Crusoe & Cuma, Baskın: Karabasan, Veda, Çember, Seksenler, Ezel gibi yapımlarda rol almıştır.

Serhat Kılıç, en son Fox TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen dizisinde Taner karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Ocak ayından beri yayınlanan Maraşlı dizisinde Necati karakterine hayat vermektedir. Serhat Kılıç, 1.78 metre boyunda, 70 kilo ve Yengeç burcudur.