hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Maske Kimsin Sen final mi yapıyor? Maske Kimsin Sen final tarihi belli oldu mu?

  Maske Kimsin Sen final mi yapıyor Maske Kimsin Sen final tarihi belli oldu mu
  expand

  FOX TV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan Maske Kimsin Sen programının yakın zamanda final yapacağı iddia edildi. Bu gelişme sonrasında yayını izleyen takipçiler Maske Kimsin Sen final mi yapıyor? Sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte o iddia hakkında detaylar...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV'de her Cuma ve Cumartesi ekrana gelen eğlence programı Maske Kimsin Sen'in final olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada pek çok hesaptan yapılan paylaşımda programın final için hazırlıklar yaptığı söylendi. İzleyiciler iddiaların gerçekliğini araştırmaya koyulurken, söylentilerin doğru olup olmadığı ile ilgili gazeteci Birsen Altuntaş paylaşımda bulundu.

  MASKE KİMSİN SEN FİNAL Mİ YAPACAK?

  Sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı ve jüri koltuğunda Alican Yücesoy, Melis Sezen, Eda Ece ve Doğu Demirkol'un oturduğu program için final iddiaları gündeme geldi. Her bölüm birbirinden farklı kostümlerle ünlülerin danslar eşliğinde şarkı söylediği program, format gereği takılan maskeler nedeniyle eleştiri konusu olmuştu. Twitter'da yapılan pek çok paylaşımda programın final tarihi ve detayları araştırılmaya başlandı.

  Yarışmanın final olacağına dair henüz net bir resmi açıklama yapılmazken, gazeteci Birsen Altuntaş iddianın gerçekliğini doğruladı. Yarışmayla ilgili daha önce Cumhurbaşkanının imzasıyla Resmi Gazete’de genelge yayınlanmış ve “Toplumun temel değerlerine aykırı unsurlar taşıdığı” ve bunların “yıkıcı etkileri”ni bertaraf etmek için gerekli adımların atılacağı belirtilmişti. Buna göre yarışmanın 9. bölümde final yapacağı bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow