Son Dakika

MasterChef Araz kimdir, elendi mi? MasterChef Araz Aknam nereli, instagram adresi nedir?

A A

29.11.2021 - 00:19 Son Güncelleme:

MasterChef Araz’ın kim olduğu merak ediliyor. MasterChef Türkiye'de ana kadro için elemeler devam ediyor. MasterChef Ana Kadro öncesi elemelerde Araz dikkat çekti. Peki ama MasterChef Araz Aknam kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte MasterChef Araz Aknam instagram bilgileri...

MasterChef Araz kimdir, elendi mi? MasterChef Araz Aknam nereli, instagram adresi nedir?

MasterChef Araz Aknam, MasterChef Türkiye 2021 ana kadrosuna dahil olmak için bütün yaratıcılığını final turunda sergiliyor. İddialı açıklamaları ve tarzıyla MasterChef Araz, jürinin de dikkatini çekti. Peki ama MasterChef Araz kimdir? 

MasterChef Araz kimdir?

MasterChef Türkiye 2021 ana kadrosunda hail olmak için mücadele eden Araz Aknam, 30 yaşındadır ve İran Azerisidir. MasterChef Araz aslen İranlıdır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Araz Aknam, İran'da 10 sene yaşamış. İnşaat mühendisi olan yarışmacının herhangi bir mutfak deneyimi olmamış. Küçük yaşlardan beri mutfağa ilgisi olan MasterChef Araz hobilerinin tutkunu olduğun söylüyor. 

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan Araz Aknam, Pazartesi günü evleneceğini söyledi. Nişanlısını davet eden şefler, ikiliye düğün hediyesi vermeyi ihmal etmedi.Peru Mutfağından Levrek Ceviche yaparak şeflerin karşısına çıktı. Ve yaptığı bu yemek ile şeflerden üç evet oyu aldı.