MasterChef Duygu aldatıldığını itiraf etti! Duygu Acarsoy kimdir? Duygu Acarsoy instagram! MasterChef Duygu sevgilisi kim?

A A

28.09.2020 - 21:05 Son Güncelleme:

MasterChef Duygu Acarsoy 28 Eylül akşamı yayınlanan programda izleyenleri duygulandırdı. MasterChef yarışmasında iddialı açıklamalarıyla bilinen Duygu, evliliğe giden ilişkisini bitirdiğini açıklarken aldatıldığını itiraf etti. Birçok izleyici ve Mehmet Şef, ''Duygu'nun gözleri neden kırmızı ve şiş?'' sorusunun yanıtını aradı. İşte MasterChef Duygu'nun yaşadıkları!

MasterChef Duygu aldatıldığını itiraf etti! Duygu Acarsoy kimdir? Duygu Acarsoy instagram! MasterChef Duygu sevgilisi kim?

MasterChef Duygu sevgilisinden ayrıldığını canlı yayında açıkladı. Mehmet Şef ve birçok izleyici Duygu'nun gözlerindeki kırmızılığın ve şişliğin sebebini merak ediyordu. MasterChef yarışmasının güçlü ismi Duygu bugün canlı yayında yaşadıklarını anlattı.

Duygu'nun gözlerine ne oldu?

MasterChef yarşımacısı Duygu evliliğe giden ilişkisini bitirdiğini açıkladı. Duygu canlı yayında aldatıldığını belirtti. Duygu aldatıldığını, ''İhaneti itiraf etti, hata yaptım dedi. Aldatıldığıma çok üzülmedim, özgüvenimin boşa çıkmasına üzüldüm. Bu ciddi ağır bir süreç.'' cümleleriyle açıkladı. Duygu, “Benim evlenmek üzere olduğum nişanlımın beni aldattığını öğrendim aldattığı kız tarafından” dedi. 

''Evliliğimin ilk günü dayak yedim''

Yarışmada daha önce yaşadığı olayları da anlatan Duygu bir kere evlilik yaşadığını belirtti. Duygu evliliğinde yaşadığı sorunları, ''Ailemin onayı olmayan bir evlilikti. Evliliğimin ilk günü dayak yemeye başladım, uzun süre şiddet gördüm. Ben ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla evlendi. Seni seviyorum diyen kimseye inanmayın.'' cümleleriyle anlattı. 

MasterChef Duygu Acarsoy kimdir?