magazin haberleri

MasterChef eleme adayları belli oldu! MasterChef’ten kim elenecek?

MasterChef eleme adayları belli oldu! MasterChef’ten kim elenecek?

MasterChef eleme heyecanı, dün eleme adaylarının belirlenmesiyle birlikte başladı. Geçtiğimiz akşam yani 22 Ekim Salı günü ekrana gelen MasterChef’te haftanın elemesi öncesi ilk iki eleme adayı belli oldu. Yarışmayı takip edenler, son bölümde dokunulmazlık oyununu kazanan takımı ve bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmayı merak ediyor. Peki, haftanın finalinde MasterChef’ten kim elenecek? İşte, MasterChef eleme adayları…

MasterChef izleyicileri geçtiğimiz akşam ekrana gelen son bölümde, hangi takımın eleme potasına girdiğini ve bireysel dokunulmazlığı kazandığını merak ediyor. Bilindiği üzere ilk iki eleme adayı Salı akşamı ekrana gelen bölümde, son iki eleme adayı ise Çarşamba akşamı ekrana gelen programda belli oluyor. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde de dokunulmazlığı kaybeden takımdan iki yarışmacı eleme potasına girdi. Peki, MasterChef eleme adayları kimler oldu? 23 Ekim yani bu akşam ekrana gelecek bölümde MasterChef’ten kim elenecek? İşte, MasterChef eleme adayları ve dokunulmazlığı kazanan takım ve yarışmacı…

DOKUNULMAZLIĞI KAZANANAN TAKIM

MasterChef’te kırmızı ve mavi takım yarışmacıları geçtiğimiz akşam, takımlarının eleme potasına girmesini önlemek için dokunulmazlık yarışı içerisine girdi. En iyi makarnayı yapmak için mutfakta tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar, şeflerden gelen talimatla büyük bir şok yaşadı. Şefler, sürenin tam ortasında mavi ve kırmızı takımın oyuncularının yer değişmesini istedi. Gelen talimatla şoka giren iki takımın da yarışmacıları, yerlerini değiştirip yeniden işe koyuldu. Duruma kırmızı takımdan daha kısa sürede adapte olan mavi takım, makarnasının şeflerden tam not almasıyla birlikte dokunulmazlığın sahibi oldu.

ELEME ADAYLARI KİM OLDU

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımın oyuncuları eleme potasına girme tehlikesinden kurtulmak için bireysel dokunulmazlık yarışına girdi. Şeflerden en yüksek puanı alan Mustafa, bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Format gereği ilk eleme adayını dokunulmazlığı kazanan yarışmacı sıfatıyla Mustafa yaptı. Mustafa eleme adayı olarak Faruk Batuhan’ı belirledi. Ardından takım üyeleri ikinci yarışmacı için oylama yaptı. Oylama sonucu Alican ve Eda 4 puan aldı. Eşitlik nedeniyle kararı kırmızı takımın kaptanı Yasin verdi. Yasin, ikinci eleme adayı olarak Alican’ı seçti.

MASTERCHEF’TEN KİM ELENECEK?

MasterChef’te bugün öncelikle son iki eleme adayının belirlenmesi için takımlar arası dokunulmazlık yarışı yapılacak. Sonra ise kaybeden takımın oyuncuları dokunulmazlık için mutfakta hünerlerini sergileyecekler. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı bir arkadaşını eleme potasına sokarken diğer takım üyeleri de oylarıyla beraber dördüncü eleme adayını belirleyecekler. Eleme adayları arasında bu akşam yapılacak yarışmanın ardından MasterChef’ten kimin eleneceği belli olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS