magazin haberleri

MasterChef ELEME heyecanı: Bugün MasterChef’ten kim elendi?

MasterChef ELEME heyecanı: Bugün MasterChef’ten kim elendi?

MasterChef eleme heyecanı devam ediyor. Salı ve Çarşamba günü ekrana gelen bölümlerde önce takım ardından da bireysel dokunulmazlık için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Yapılan mücadelenin ardında 4 eleme adayı da belli oldu. Peki, MasterChef’ten kim elendi? İşte, MasterChef eleme günüyle ilgili merak edilen detaylar…

MasterChef eleme bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. İzleyicilerin merak ettikleri arasında ise "MasterChef'ten kim elendi?" sorusunun cevabını araştırıyor.


MasterChef eleme heyecanı ilk günüyle Ankara’daki bir AVM’de başladı. İzleyicilerin verdiği oylar sonucunda mavi ve kırmızı takım arasında oy sayımında tam eşitlik yakalanmıştı ki son olarak kırmızı takım bir oyla öne geçerek dokunulmazlığın sahibi oldu.


Mavi takım içerisinde yapılan dokunulmazlık yarışının kazananı ise Cemre kazandı. Cemre takımından eleme potasına gitmesi için Yasin’in adını verdi. Yapılan oylama sonucunda ise mavi takımdan kıvanç eleme potasına girdi.


SON İKİ ELEME ADAYI DÜN BELİRLENDİ


Son iki eleme adayı ise Çarşamba günü ekrana gelen bölümde belli oldu. kırmızı ve mavi takım dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Yapılan mücadele sonrasında ise en iyi döneri yapan mavi takım dokunulmazlığı kazandı.


Kırmızı takım içerisindeki bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Rıfat oldu. Rıfat’ın seçimiyle eleme potasına giden isim Batuhan oldu. Oylama sonucunda dördüncü eleme adayı ise Suna olarak belirlendi.


MASTERCHEF’TEN KİM ELENDİ?


MasterChef eleme adaylarını şu şekilde sıralayabiliriz:


Mavi takım: Yasin ve Kıvanç.


Kırmız takım: Batuhan ve Suna


MasterChef’ten kim eledni? Bu sorunun cevabı bu akşam yapılacak oylama sonrasında belli olacak. Bu dört yarışmacı bu akşam hünerlerini sergileyecekler. Yapılan oylama sonrası bu dört yarışmacıdan en düşük puanı alan yarışmacı ise MasterChef’e veda edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS