magazin haberleri

MasterChef eleme heyecanı! MasterChef’ten kim elendi? İşte adaylar

MasterChef eleme heyecanı! MasterChef’ten kim elendi? İşte adaylar

MasterChef eleme heyecanı devam ediyor. Dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde belli oldu. Bugün ise yarışmanın eleme günü… Peki, MasterChef eleme adayları kim oldu? MasterChef’ten kim elendi? İşte, 1 Ekim  MasterChef eleme heyecanı ile ilgili merak edilen detaylar…

MasterChef eleme heyecanı her hafta olduğu gibi bu hafta da Salı gününün en çok takip edilen konuları arasında ilk sırada yer alıyor. Eleme adaylarının ilki ve dokunulmazlığı kazanan takım geçtiğimiz akşam yapılan kıyasıya mücadele sonucu belli oldu. Peki, MasterChef’ten kim elendi? MasterChef’e veda eden yarışmacı belli oldu mu? İşte, merak edilen detaylar…


DOKUNULMAZLIK MAVİ TAKIMIN


MasterChef bugün eleme bölümüyle ekrana geliyor. Geçtiğimiz akşam Kırımızı ve Mavi takımlar dokunulmazlığı kazanmak için birbiriyle mücadele etti. Yarışmacılar düelloya çıkıp birbirlerine performanslarını gösterdiler. Birebir yarışma ve puanlamaların ardından yarışmacıları en çok puanı alan Mavi Takım dokunulmazlık oyununu kazandı. Kurallar gereği yarışmada elem, dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacıları arasında yapılıyor.


İLK ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU


MasterChef Kırmızı Takım oyuncuları kendi aralarında dokunulmazlığı kazanmak için birbirleriyle yarıştı. Jüri tarafından yapılan puanlamanın ardından Ekin dokunulmazlığı kazandı. Yine yarışma kuralları gereğince Ekin, kendi takımı içerisinden bir ismi eleme adayı olarak belirledi. Ekin , tercihini Eda’dan yana kullandı.


Diğer yarışmacılar ise (Mavi Takım’ın yarışmacıları) üçüncü eleme adayı için oy verdiler ve Alican’ı eleme potasına soktular. Peki MastercHef’ten kim elendi? Merak edilen soru 23.bölümün yani MasterChhef son bölümün son dakikalarında belli olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS