magazin haberleri

MasterChef eleme heyecanında SÜRPRİZ karar! MasterChef’ten kim elendi?

MasterChef eleme heyecanında SÜRPRİZ karar! MasterChef’ten kim elendi?

MasterChef eleme heyecanı geçtiğimiz akşam zirve yaptı… Dört yarışmacı yerine 6 yarışmacının eleme potasına gireceği ve bu yarışmacılar arasında eleme yapılacağı biliniyordu. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen MasterChef 39. bölümde eleme potasına giren beşinci ve altıncı yarışmacılar belli oldu. Peki, MasterChef’ten kim elendi? İşte, merak edilen sorunun cevabıyla ilgili sürpriz detaylar…

MasterChef geçtiğimiz akşam 39. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bilindiği üzere alınan karar gereği bu hafta 4 değil 6 yarışmacı eleme potasına girecekti. Salı akşamı yayınlanan bölümde ilk 4 eleme adayı belli oldu. Dün akşam ekrana gelene bölümde ise diğer iki eleme adayı belirlenerek, eleme potasına gidecek6 yarışmacının isimleri netleşmiş oldu. Peki, MasterChef Türkiye’den kim elendi? İşte, MasterChef’ten elenen yarışmacı…

KIRIMIZI TAKIM 14 PUANLA FARK ATTI

MasterChef 29 Ekim Salı günü ekrana gelen bölümde Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yarışmacılardan Atatürk’ün en sevdiği yemeklerin yapmaları istendi. Takımların yemeklerini ise gaziler oyladı. Gazilerin verdiği puanlar sonucu mavi takım 8 puan alırken kırmızı takım 14 puan aldı.

Böylelikle dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım içerisinden ilk iki eleme adayının belirleneceği kesinleşmiş oldu. Mavi takım yarışmacıları sonuç sonrası kendi aralarında dokunulmazlık yarışına girdi.

DÖRT ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi takımın yarışmacılarının yaptığı yemekler arasında yapılan oylama sonucu Cemre dokunulmazlığın sahibi oldu. Cemre, Rıfat’ın ismini elem potasına yazdırırken Alican, Ekin (Alican ve Ekin cezalı oldukları için eleme potasına girdi) ve Eda ile birlikte dört eleme adayı da belli olmuş oldu.

SON İKİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

MasterChef’te geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde mavi takım yine dokunulmazlığın sahibi oldu. Kırımızı takımın kendi içerisinde yapılan dokunulmazlık yarışını ise Batuhan kazandı. Batuhan Suna’nın ismini eleme potasına yazdırırken mavi takım içerisinde yapılan oylama sonucu altıncı elem adayı Murat oldu.

MASTERCEHF’TEN KİM ELENDİ?

MasterChef’ten kimin eleneceği bu akşam ekrana gelecek 40. bölümde belli olacak. Zira geçtiğimiz akşam yayınlanan 39. Bölümde eleme yapılmadı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS