magazin haberleri

MasterChef ELEME: MasterChef eleme adayları kim oldu?

MasterChef ELEME: MasterChef eleme adayları kim oldu?

MasterChef’te bu haftanın ilk iki eleme adayları geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde belli oldu. Bilindiği üzere Salı ve Çarşamba günü ekrana gelen bölümlerde MasterChef eleme adayları belli oluyor. Perşembe günü ise eleme yapılıyor. Peki, geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde hangi yarışmacılar eleme adayı oldu? İşte, MasterChef eleme adayları…

MasterChef eleme adayları kim oldu? Geçtiğimiz akşam yani 12 Kasım Salı günü ekrana gelen bölümün ardından MasterChef izleyicileri bu sorunun cevabını araştırıyor. Format gereğince mavi ve kırmızı takımlar dokunulmazlık için yarıştı. Dokunulazlığı kaybeden takımın yarışmacıları ise kendi aralarında dokunulmazlık yarışına girdiler. Peki, bu hafta MasterChef eleme adayları kim oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?  İşte, MasterChef eleme adayları…


DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?


MasterChef’te mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık için yarıştı. İki takımın da yarışmaları dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadeleye girişti. Çocukların verdiği puanlar sonucu kırmızı takım dokunulmazlığın sahibi olurken mavi takım dokunulmazlığı kaybetti.


MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM OLDU?


Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu çocukların verdiği oylarla kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, kendi içerisindeki bireysel dokunulmazlık kıyasıya mücadele verdi. Yarışmacılar 3 çeşit deniz mahsülünden yemek yaptı. Rıfat, Cemre, Suna, Alican ve Mustafa'nın yer aldığı mavi takımda en beğenilen tabat Rıfat'ın tabağı oldu. Rıfat böylelikle haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kendisini koruma altına almayı başardı.


Rıfat, eleme potasına Mustafa’nın adını yazdırdı. Takım içerisindeki oylama sonucunda ise Haftanın ikinci eleme adayı Alican oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS