magazin haberleri

MasterChef Rıfat askerlik fotoğraflarını paylaştı

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 'MasterChef Türkiye'nin final gecesinde yarışmacılardan Rıfat Yurttaş'ın yer almaması herkesin kafasında soru işareti bırakmıştı. Daha sonra Rıfat'ın askerlik sebebiyle programa katılamadığı öğrenilen Rıfat, sosyal medyada yaptığı paylaşımla sevenlerinin merakını giderdi.TV8 ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 'Masterhef Türkiye'nin finaline; jüri üyeleri, finalistler, finalistlerin aileleri ile birlikte elenen yarışmacılar da katılmıştı. Ancak bu isimler arasında bir eksik dikkatlerden kaçmamıştı.

Renkli kişiliği, dobra açıklamaları ve kıyafet tercihleriyle yarışmaya damgasını vuran Rıfat Yurtaş, final gecesinde stüdyoda yer almamıştı.

Hayranlarının merak ettiği Rıfat ile ilgili gerçek kısa sürede ortaya çıkmış, sevine yarışmacının askerlik görevi sebebiyle programa katılamadığı öğrenilmişti.

Bedelli askerliğini tamamlayan Rıfat Yurttaş, tezkeresini aldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Instagram hesabından askerlik karelerini paylaşan Rıfat, şu mesajı yayınladı:

"Teskeremizi aldık! Türkiye'nin her yerinden insanla bir kez daha nasıl kardeş olduğumuzu, söz konusu vatansa nasıl tek vücut olduğumuzu anladım. Çok uzun bir eğitim olmadı belki fakat askerlik kurumunu, disiplinini ve gerekirse neler yapabileceğimizi hepimiz anladık."

"Tüm komutanlarıma ve asker arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Ardımda tekrarı olmayacak muhteşem bir tecrübe bıraktıkları için."

TV8'de yayınlanan 'MasterChef Finaline Doğru' programında sunuculuk yapan Hakan Hatipoğlu, "Rıfat'a selam yollayalım. Kendisi şu an Erzincan'da askerlik yapıyor, vatani görevini yerine getiriyor. İnşallah o da kısa bir zamanda aramızda olur. Ona ve tüm askerlerimize buradan selam olsun. Çünkü emeği çok büyük, yarışmaya renk kattı" ifadelerini kullanmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS