Masterchef son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Masterchef son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Masterchef son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Masterchef eleme adayları 9 Eylül 2019 tarihli son bölümde belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ortaya çıkan eleme adayları programda kalabilmek için mücadele verecekler. Peki, Masterchef’te dokunulmazlık oyunu nasıl sonuçları ve eleme potasındaki isimler kimler?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Masterchef dokunulmazlık oyunu yine rekabete sahne oldu. 9 Eylül’de yayınlanan programda adaylar birbirlerinden daha yüksek puanı alabilmek için hünerlerini sergilediler. İşte son bölümde yaşananlar, haftanın takımları, eleme adayları ve dokunulmazlık oyunu ile ilgili detaylar…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Eleme oyununu kazanan Rıfat'ın kaptanlığındaki mavi takım oldu. Sonuçların açıklanmasının ardından kırmızı takım büyük hayal kırıklığı yaşadı. Bu sonuçların ardından kırmızı takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar üç adet tavuk yemeği ile yarıştı.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yarışmanın sonunda kazanan isim Mustafa oldu. Dokunulmazlığı kazanan Mustafa eleme potasına Nalan'ı gönderdi. Eleme potasına gönderilen diğer yarışmacı ise yapılan oylama sonucu belirlendi.

Eda ve Orhan aynı sayıda oy aldı. Dolayısıyla yarışmanın kuralları çerçevesinde takım kaptanı olan isim, eleme adayını belirlemek zorunda kaldı. Ancak eleme adaylarından Orhan'ın takım kaptanı olması ve Eda'nın ismini vermesiyle durum farklı bir hal aldı. Eda, eleme adayı oldu.

HAFTANIN TAKIMLARI

Takım kaptanları bu hafta birlikte yarışacak isimler şöyle; MAVİ TAKIM: Rıfat - Faruk Batuhan - Açelya - Suna - Murat - Cemre – Güzide KIRMIZI TAKIM: Orhan - Yasin - Batuhan - Eda - Ekin - Nalan - Mustafa