MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu 29 Eylül? İşte, dokunulmazlığı kazanan isim ve eleme adayı!

A A

30.09.2020 - 00:12 Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye önceki bölümüyle yarışmacılar ve izleyicilerde büyük heyecan yarattı. Yarışmacılar potaya girmemek için ter döktü. Dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık oyunu ile MasterChef Türkiye'de 2 isim eleme potasına girdi. Dokunulmazlığı kazanan isim eleme adayını söyledi. Peki, 29 Eylül MasterChef Türkiye dün akşam kim eleme potasına girdi ve dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, o bilgiler

MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu 29 Eylül? İşte, dokunulmazlığı kazanan isim ve eleme adayı!

MasterChef Türkiye'de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Önceden belirlenen ve evlerinde tadım yapan izleyicilerin verdiği oylar sonrası kazanan takım belli oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanmayı başaran takımın ardından da bireysel dokunulmazlık heyecanı vardı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunununu 5-3 Mavi takım kazandı. Bireysel dokunulmazlığı Emir kazandı ve Esra'yı eleme adayı olarak seçti.

ELEME POTASINA KİM GİTTİ?

Yapılan oylama sonucunda Esra ilk eleme adayı oldu. Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu ikinci eleme adayı ise Duygu oldu.