Son Dakika

MasterChef Türkiye final tarihi belli oldu! MasterChef ne zaman bitiyor? MasterChef 2021 şampiyonu için geri sayım!

A A

11.01.2022 - 11:04 Son Güncelleme:

Masterchef Türkiye'de final dörtlüsünün belli olmasıyla birlikte 2022 yayın tarihinin bitme tarihi merak edilmeye başladı. Survivor 2022 sezonunun yayın tarihi de duyuruldu. Durum böyle olunca MasterChef final ne zaman sorusu gündeme geldi. Peki, MasterChef Türkiye 2022 finali ne zaman? MasterChef Türkiye ödülü ne? İşte detaylar..

MasterChef Türkiye final tarihi belli oldu! MasterChef ne zaman bitiyor? MasterChef 2021 şampiyonu için geri sayım!

MasterChef Türkiye üçlüsü kimler araştırması yapılırken final tarihi de merak edilmeye başladı. Haftada 5 gün ekrana gelen MasterChef'te Türkiye’de son 3’e kalan isimler belli oldu. Son 3 yarışmacı yarı finalde karşı karşıya gelecek ve son 2'ye kalan yarışmacılar büyük finalde karşılaşacak. Yarışmacı sayısının azalmasıyla birlikte MasterChef final tarihi merak konusu oldu. 

MASTERCHEF TÜRİYE FİNAL ÜÇLÜSÜ KİMLER?

Hasan

Eren

Tahsin

MASTERCHEF TÜRKİYE NE ZAMAN BİTİYOR? 

MasterChef'in yayınlanan yeni bölüm fragmanında Mehmet Şef büyük final tarihini açıkladı. Yarışmacılara detayları duyuran Mehmet Şef perşembe ve cuma akşamı final oyunlarının oynanacağını cuma akşamı da büyük finalin yapılacağını söyledi. MasterChef Türkiye'de yarı final 13 Ocak Perşembe akşamı, büyük final ise 14 Ocak Cuma akşamı gerçekleşecek.

MASTERCHEF TÜRKİYE ÖDÜLÜ NEDİR?

MasterChef Türkiye 2021'in birincisine verilecek ödül henüz açıklanmadı. Fakat MasterChef 3. sezonda birinciye 500 bin TL ödül vereceği açıklanmıştı. 2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye birincisine şampiyonluk kupasının yanında lüks bir otomobil verilmişti.