MasterChef'i final heyecanı sardı! İşte eleme potasına kalan 3 isim

MasterChef'i final heyecanı sardı! İşte eleme potasına kalan 3 isim

MasterChef'i final heyecanı sardı! İşte eleme potasına kalan 3 isim

MasterChef'de çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde, eleme ve ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ödül oyunu sonrasında ise haftanın 3. eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef'te ödülü kim kazandı? 18 Aralık MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

MasterChef Türkiye'de finale bir hafta kala süprizlerin arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda programa veda eden eski yarışmacılar stüdyoya konuk oldular. Beş yarışmacı ile eşleşerek ikili oluşturan yarışmacılar, 10 bin liralık ödül için nefes kesici bir oyun oynadılar. Cheddarlı bonfile dürüm, baharatlı patates kızartması, kaşarlı köfte, piyaz, cordon bleu, pancarlı patates püresinden oluşan menüyü en iyi hazırlayan ikili, MasterChef'te ödül oyununu kazandı.

Oynanan ödül oyunu sonrası MasterChef yarışmacıları eleme oyununda fener balığı yapmak için mücadele verdi. En iyi balığı yaparak birinci olan isim Cemre oldu. Cemre bölyece finala kalan ilk yarışmacı oldu.

Eleme potasına kimler gitmişti?

MasterChef'in önceki bölümlerinde eleme potasına giren isimler belli oldu. Bu hafta en başarısız yemeği yaparak eleme potasına giren isimler Alican ve Batuhan olarak açıklanmıştı.

MasterChef'de son haftaya girilirken heyecan gitgide artıyor. Alican ve Batuhan'ın ardından eleme potasına kalan üçüncü isim belli oldu. Güzide ve Ekin arasında geçen mücadelenin kazananı Güzide oldu. Güzide böylece Cemre'nin ardından MasterChef finaline kalmayı garantileyen ikinci isim oldu.