magazin haberleri

MasterChef'in eski yarışmacıları Survivor yarışmacıları için yemek yaptı

Survivor’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde, 'MasterChef Türkiye' yarışmacıları konuk oldu. MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık, MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, Ekin Eylem Ulaş, Güzide Mertcan, Batuhan Bayır, Emir Elidemir ile Barbaros Yoloğlu, dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacılarına özel yemek hazırladı.MasterChef Türkiye 2019 ve 2020 yarışmacıları, 'Survivor’ın 59. bölümünde Dominik'e konuk oldu. MasterChef yarışmacıları tarafından hazırlanacak yemek menüsü açıklandı.

Dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacılarını; hanımağa çorbası, deniz mahsüllü arpa şehriyeli pilav, Samsun mantısı, hünkarbeğendi, dana kuyruğu, patates püre, bademli kaymaklı baklava ve astarlı sütlaçtan oluşan zengin bir menü bekliyordu.

MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık, MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, MasterChef 2019 yarışmacıları Ekin Eylem Ulaş, Güzide Mertcan, Batuhan Bayır ve MasterChef 2020 yarışmacıları Emir Elidemir ile Barbaros Yoloğlu, Dominik’te Survivor yarışmacıları için dokunulmazlık oyunu ödülü olarak özel bir yemek menüsü hazırladı.

Survivor Türkiye'de 12. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı, MasterChef Türkiye yarışmacılarının hazırladığı enfes yemeklerin tadına baktı.
Survivor yarışmacılar tek tek yemeklerini kimin yaptığını sordu. Aleyna Kalaycıoğlu, "Bu kazandığımız ödül Survivor tarihinin en güzel ödüllerinden biri" dedi.Öte yandan birleşme partisi sonrası Gönüllüler takımından iki eleme adayı çıktı. Aleyna Çalışkan ve Hanzade eleme adayları oldu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS