Masterchef’te kim elendi? Dün akşam son bölümde Masterchef’ten elenen isim açıklandı!

Masterchef’te kim elendi? Dün akşam son bölümde Masterchef’ten elenen isim açıklandı!

Masterchef’te kim elendi? Dün akşam son bölümde Masterchef’ten elenen isim açıklandı!

Masterchef’ten elenen isim dün akşam yapılan son değerlendirmelerin ardından açıklandı. 6 ismin eleme adayı olduğu gecede Masterchef Türkiye’ye veda eden kişi belirlendi. Peki, 4 Ekim’de Masterchef’ten kim elendi, dün akşam yarışmadan kim gitti?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Masterchef Türkiye 2020 sezonunda bir eleme gecesi daha geride kaldı. Yarışmanın takipçilerinin merakla beklediği sonuçlar gece saatlerinde belli oldu. Tam 6 ismin eleme adayı olduğu gecede yarışmacılar birer birer potadan ayrıldılar ve sona kalan kişi bu sezonun Masterchef’i olma hayallerine veda etti.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Haftanın finalinde eleme heyecanının yaşandığı anlarda Esra-Duygu-Uğur-Didem-Eray ve Sefa gecenin eleme adayları oldular. Bu isimler arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı ve bir isim yarışmaya veda etti.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, KİM KAZANDI?

MasterChef’in bu akşamki yeni bölümünde ilk eleme oyunu ardından en az başarılı olan 3 isim ikinci eleme oyununu oynamak zorunda kaldı. Eleme turunun ilk etabında Duygu, Didem, Sefa, Uğur, Esra ve Eray'ın arasından kazanan isimler Uğur, Esra ve Eray oldu ve bir hafta daha MasterChef’te kalmayı garantiledi. İkinci eleme oyunu için ise Sefa, Didem ve Duygu seçildi ve elenen isim Duygu oldu!

MASTERCHEF DUYGU KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.