magazin haberleri

Masterchef’te yapılan yemek şefleri çileden çıkardı: Yediğim en kötü yemek!

Dün akşam kaptanlık oyunu ile ekrana gelen Masterchef Türkiye'nin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uğur ve Özgül kaptanlığında kurulan takımların karşı karşıya geldiği bölümün fragmanına Mehmet Şef'in çıkışı damga vurdu. Bir takımın yemeğine öfkelenen şef Mehmet Yalçınkaya, "MasterChef'te 3 yıldır yediğim en kötü tabak" diyerek yarışmacılara tepki gösterdi.Dün akşam kaptanlık oyunu ile ekrana gelen Masterchef Türkiye'nin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uğur ve Özgül kaptanlığında kurulan takımların karşı karşıya geldiği bölümün fragmanına Mehmet Şef'in çıkışı damga vurdu. Bir takımın yemeğine öfkelenen şef Mehmet Yalçınkaya, "MasterChef'te 3 yıldır yediğim en kötü tabak" diyerek yarışmacılara tepki gösterdi.

Masterchef Türkiye'de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından mavi ve kırmızı takımlar kuruldu. Sevilen yarışmanın yeni bölüm fragmanına ise Mehmet Şef'in çıkışı damga vurdu.

Uğur ve Özgül kaptanlığında kurulan takımların ilk mücadelesini vereceği bölümde yapılan bir yemek özellikle şef Mehmet Yalçınkaya'yı çileden çıkarıyor. "MasterChef'te yediğim en kötü tabak" diyerek sitem eden Yalçınkaya, yarışmacılara tepki gösteriyor.

Yapılan seçimlerin ardından mavi takımın kadrosunda; Uğur, Emir, Berk, Duygu, Gülşah, Ebru, Ayyüce ve Eray yer aldı.

Kırmızı takım ise; Özgül, Barbaros, Furkan, Tanya, Esra, Serhat, Celal ve Sefa'dan oluşuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS