magazin haberleri

MasterChef’ten kim elendi? İşte, MasterChef eleme adayları (13 Kasım)

MasterChef’ten kim elendi? İşte, MasterChef eleme adayları (13 Kasım)

MasterChef eleme heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz akşam son 2 eleme adayı da belli oldu. Türk tatlıları yapan yarışmacılar takımlarının dokunulmazlığı kazanması için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Peki, MasterChef eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte, “MasterChef’ten kim elendi?” sorusuyla ilgili merak edilen detaylar…

MasterChef eleme heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Yarışmacılar geçtiğimiz akşam takımlarının dokunulmazlığı kazanması için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Hatırlanacağı gibi Salı günü ilk iki eleme adayı belli olmuştu. Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümün ardından son iki eleme adayı da belli oldu. Peki, MasterChef’ten kim elendi? İşte, 13 Kasım MasterChef özeti…

İLK DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIMIN

MasterChef’te Salı günü mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık için yarıştı. İki takımın da yarışmaları dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadeleye girişti. Çocukların verdiği puanlar sonucu kırmızı takım dokunulmazlığın sahibi olurken mavi takım dokunulmazlığı kaybetti.

MASTERCHEF İLK ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu çocukların verdiği oylarla kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, kendi içerisindeki bireysel dokunulmazlık kıyasıya mücadele verdi. Yarışmacılar 3 çeşit deniz mahsülünden yemek yaptı. Rıfat, Cemre, Suna, Alican ve Mustafa'nın yer aldığı mavi takımda en beğenilen tabak Rıfat'ın tabağı oldu. Rıfat böylelikle haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kendisini koruma altına almayı başardı.

Rıfat, eleme potasına Mustafa’nın adını yazdırdı. Takım içerisindeki oylama sonucunda ise Haftanın ikinci eleme adayı Alican oldu.

SON İKİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te takımlar dokunulmazlığı kazanmak için birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girişti. Jürinin verdiği puanlar sonrası mavi takım dokunulmazlığı kazanırken kırmızı takım dokunulmazlık yarışını kaybetti.

Ardından kırmızı takım oyuncuları bireysel dokunulmazlık için harekete geçti. Jürinin verdiği puanlar sonrası Batuhan birinci oldu. Batuhan Ekin’i eleme potasına sokarken yapılan oylama sonucu Yasin eleme potasına girdi.

MASTERCHEF’TEN KİM ELENECEK?

Son duruma göre Mustafa, Alican, Ekin, Yasin MasterChef’te elemeye kalan isimler oldu. Bu akşam ekrana gelecek bölümde MasterChef eleme adayları belli olmuş olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS