Masumiyet neden final yapıyor? Son dakika: Masumiyet Ela'yı kim dövdü? Masumiyet bitti mi?

Masumiyet neden final yapıyor? Son dakika: Masumiyet Ela'yı kim dövdü? Masumiyet bitti mi?

Masumiyet neden final yapıyor? Son dakika: Masumiyet Ela'yı kim dövdü? Masumiyet bitti mi?

FOX'un iddialı yapımı Masumiyet 13. bölümüyle final yapıyor. Birçok izleyici Masumiyet neden final yapıyor sorusunun yanıtını araştırıyor. Masumiyet dizisinde Hülya Avşar'ın yer alıyordu. Dizinin final yapmaması için Avşar kızının yapım ekibini bastığı öne sürülmüştü. Peki ama Masumiyet neden bitti, Ela'yı kim dövdü?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

FOX'un çarşamba günleri yayınlanan Masumiyet dizisinin ilk olarak yayın günü değişti. Pazartesi gününe alınan dizi reytinglerde umduğunu bulamadı. Peki ama Masumiyet neden final yapıyor, Masumiyet Ela'yı kim dövdü?

Masumiyet neden bitiyor?

FOX TV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Masumiyet 13. bölümde ekrana veda ediyor. Masumiyet dizisinin final kararıyla ilgili yapım şirketinden açıklama geldi. Buna göre açıklamada, ''Kanalla birlikte aldığımız ortak karar doğrultusunda Masumiyet dizimiz 24 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan final bölümüyle ekrana veda edecektir. Bugüne dek sizlerden gördüğümüz destek ve ilgi için teşekkür ederiz. Yeni projelerde buluşmak üzere…” ifadelerine yer verdi. Dizinin reyting sıralaması nedeniyle veda ettiği iddia edildi. 

Masumiyet Ela'yı kim dövdü?

Masumiyet'te haftalardır işlenen konu final bölümünde belli olacak. 

İlker’in akıl almaz evlenme teklifiyle deliye dönen Bahar, Ela’ya güvenemez ve sert tedbirler almak zorunda kalır ancak ne İlker’in hesaplarına, ne de Timur’un çıkarları uğruna Ela’yı kullanmasına engel olamaz. Ela, uzun gel gitlerin ardından içindeki bütün soru işaretlerine rağmen, İlker’in telkinlerinin etkisinde kalır ve ona evet der. Bu akıl almaz evlilik, Ilgaz cephesine ihtiyacı olan algı yönetimini sağlasa da, Ilgaz’lar hiç beklemedikleri yerden altından kalkamayacakları bir darbe yer. İlker ve Ela’nın evlenmesi sadece Bahar için değil, İrem için de yıkıcı olur. Dengesini tamamen kaybeden İrem, nihayet iyileşmek adına büyük bir adım atarken, yaptığı misilleme ile Ilgaz’ları karıştırmayı başarır. Diğer yanda, Harun’un olay gecesindeki payı tüm çıplaklığıyla ortaya çıkarken, yolu Ela’nın yaşadığı felaket gecesinden geçen herkes için hesaplaşma vakti gelmiştir artık. Kızının evliliğiyle köprüleri atmış olan Bahar, son sözünü mahkemede söyleyecek ve olay gecesiyle ilgili ezberler bir kez daha bozulacaktır.