Son Dakika

Son dakika: Masumlar Apartmanı Ceylan kim? Ceylan Ongun'a hayat veren Aslıhan Gürbüz hangi dizilerde oynadı?

A A

18.01.2022 - 22:10 Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakteri merak uyandırdı. TRT'nin sevilen dizisinin yeni oyuncusu Ceylan ilgi uyandırdı. Han'ın eski nişanlısı olarak bilinen Ceylan diziye önümüzdeki bölümlerde dahil oluyor. İşte Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı hakkında bilgiler...

Son dakika: Masumlar Apartmanı Ceylan kim? Ceylan Ongun'a hayat veren Aslıhan Gürbüz hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı Ceylan'ı kim oynuyor? sorusu gündemde. Ceylan karakterini canlandırması için iki farklı oyuncu gündeme geldi. Özgü Namal ve Melisa Sözen'in ismi Masumlar Apartmanı dizisinin Ceylan'ını canlandıracaklar arasında yer alıyor. İşte Masumlar Apartmanı Ceylan hakkında bilinenler...

Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye telefonda Ceylan ile konuşur. Safiye ise bu durumu Gülben'e ''Ceylan aradı. Han'ın eskisi. İnci'yi duymuş. Han'ı merak etmiş. O yüzden arıyor.'' diyerek anlattı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 

Fragmanda ilk ipuçları verilen karaktere kimin hayat vereceği merak konusu oldu. Ancak rolü canlandıracak oyuncunun henüz belli olmadığı konuşuluyor.

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteriyle yaratılan merak formülü reytinglerde işe yarayınca Masumlar Apartmanı’nda da aynı taktiğin kullanıldığı öne sürüldü.

Öte yandan dizi için teklif götürülen Özgü Namal olumsuz yanıt vermişti.

MASUMLAR APARTMANI ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR