magazin haberleri

Masumlar Apartmanı Gülben hastalığı nedir? Masumlar Apartmanı Gülben kimdir, kaç yaşında? Merve Dizdar evli mi, boşandı mı?

Masumlar Apartmanı Gülben hastalığı nedir? Masumlar Apartmanı Gülben kimdir, kaç yaşında? Merve Dizdar evli mi, boşandı mı?

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar'ın hayatı merak ediliyor. Masumlar Apartmanı Gülben'in hastalığı başlarda izleyici tarafından merak ediliyordu. Masumlar Apartmanı Gülben'in altına kaçırdığı hastalığı tıbbi adı merak uyandırdı. Peki ama Masumlar Apartmanı Gülben gerçekte kim? İşte Masumlar Apartmanı Gülben'in eşi Gürhan Altundaşar ya da kocası Gürhan Altundaşar kimdir sorularıyla ilgili bilgiler!

Sürükleyici ve gerçek hayat hikayesiyle ön plana çıkan Masumlar Apartmanı dizisinde başarılı oyunculuklar da dikkat çekiyor. Masumlar Apartmanı Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar adeta sosyal medyayı sallıyor. Masumlar Apartmanı izleyicisi tarafından araştırma konusu olan Merve Dizdar'ın eşi herkesi şaşırttı. İşte Masumlar Apartmanı'nın yıldızı Merve Dizdar'ın hayatıyla ilgili merak edilenler! 

Masumlar Apartmanı Gülben kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini Merve Dizdar canlandırmaktadır. Merve Dizdar Türk oyuncu. İlk televizyon deneyimi olan Aksanat Çocuk Oyunları ile tanındı.

Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kendisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmıştır. Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp. Craft Tiyatro'da devam etmektedir. İlk sinema deneyimi "Bir ses böler geceyi" filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite’de gibi başlıca dizilerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş dizisiyle seyircileriyle buluşmaktadır. Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.Merve Dizdar eşi kim? Gürhan Altundaşar kimdir?

Merve Dizdar, kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile 2018 yılında dünya evine girmiştir. Gürhan Altundaşar Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer almaktadır. 

Gürhan Altundaşar, 1984 doğumludur. Tiyatro oyuncusu olan Altundaşar, bu süreç için 5 yıl boyunca sınavlara girdi, sonrasında ise hedefine ulaşarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda okudu.

2012 yılında mezun olan Altundaşar, Ankara Devlet Tiyatrosu, Tiyatro Kara Kutu, Tiyatro Akademika ve Açık Sahne’de çalışmalarına devam etti.

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin ‘Nejdet’ karakteriyle hafızalara kazınan ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Gürhan Altundaşar, 2013 yılında İstanbul’a geldi ve burada çeşitli tiyatrolarda yer almaya başladı. Gürhan Altundaşar, 2016 yılında BKM Mutfak ile tanıştı.

2018 yılında ise Gürhan Altundaşar kendi gibi oyuncu olan Merve Dizdar ile evlendi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS