Son Dakika

Masumlar Apartmanı hangi kitaptan uyarlama? Masumlar Apartmanı konusu nedir? Masumlar Apartmanı gerçek hayat hikayesi mi?

A A

26.10.2021 - 19:43 Son Güncelleme:

TRT 1 ekranlarında yeni sezon hayatına başlayan Masumlar Apartmanı dizisinin konusu araştırılıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde gerçek hayat hikayesi anlatılmaktadır. Peki ama Masumlar Apartmanı dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi?

Masumlar Apartmanı hangi kitaptan uyarlama? Masumlar Apartmanı konusu nedir? Masumlar Apartmanı gerçek hayat hikayesi mi?

Masumlar Apartmanı dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin konusu.

Masumlar Apartmanı konusu nedir?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?