Son Dakika

Masumlar Apartmanı İnci nasıl öldü, hamile miydi? Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı?

A A

07.12.2021 - 20:27 Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı dizisine İnci bu akşam veda ediyor. Birçok izleyici Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki ama Masumlar Apartmanı İnci diziden neden ayrıldı?

Masumlar Apartmanı İnci nasıl öldü, hamile miydi? Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı dizisinden İnci karakterinin ayrılacağı belirtildi. Farah Zeynep Abdullah yerine gelecek oyuncu merak edilirken izleyiciler 'Masumlar Apartmanı İnci hamile mi?' sorusunu da araştırıyor. İşte Masumlar Apartmanı İnci öldü mü, hamile mi? sorularının yanıtları...

Masumlar Apartmanı İnci öldü mü?

İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından Han İnci’nin onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise kararlıdır. O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir.
 
Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir.
 
Esat ise Gülben’in neden onunla görüşmediğini öğrenmek için çırpınır ve sonunda Gülben’le konuşmayı başarır.