magazin haberleri

Masumlar Apartmanı Naci kim? Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu Tansel Öngel mi, kimdir?

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizinin son bölümünün final sahnesinde görülen Naci karakterinin kim olduğu merak edildi. Peki, Masumlar Apartmanı Tansel Öngel (Naci hoca) kimdir? Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu kimdir?Masumlar Apartmanı dizisinde ekrana gelen bir sahne sosyal medyaya damga vurdu. Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin öldü sandığı lise aşkı Naci ortaya çıktı.

Diziye yeni katılan, Safiye'lerin apartmanının karşısında bulunan otele yerleşen Neriman’ın öğretmeni Naci Hoca'nın kim olduğu çok merak edildi. Naci Hoca Safiye'nin öldü sandığı eski sevgilisi.

Masumlar Apartmanı 10. bölümde, Safiye'nin gençken, Naci isimli bir erkek arkadaşı olduğu, sevgilisiyle otobüs durağında beklerken annesinin geldiği, Safiye'nin çocuğa gitmesini söylediği ve Naci'nin koşarken otobüsün altında kaldığı ortaya çıkmıştı. Ancak iddiaya göre; otobüs çarpan Naci iyileşti ve yıllar sonra Safiye için geri döndü.

Masumlar Apartmanı Naci'yi kim canlandıracak?

Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Tansel Öngel'in Naci'yi canlandıracağını duyurdu.

Tansel Öngel kimdir?

24 Eylül 1976 Kilis doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı (2000)Tansel Öngel, (d. 24 Eylül 1976), Türk tiyatro ve dizi oyuncusu. 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde göreve başladı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görevini sürdürüyor Bazı Televizyon Dizilerinde oynayan oyuncu Muhteşem Yüzyılda 36 bölüm boyunca "Alvise Gritti" rolünü oynadı (37. bölümde yerine başka bir oyuncu kadroya dahil oldu). Yaz'ın Öyküsü adlı yaz ve gençlik dizisinde Yaz'ın babası Mert karakterini canlandırdı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS