Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığı nedir, iyileşti mi?

Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığı nedir, iyileşti mi?

Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığı nedir, iyileşti mi?

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterinin çocukluk aşkı Naci diziye dahil olmuştu. Naci Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde yere düşmüştü. Birçok izleyici Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığını araştırmaktadır. Peki ama Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi, hastalığı ne?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TRT 1 ekranlarında her salı yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin hastalığı merak ediliyor. Safiye'nin çocukluk aşkı olarak diziye dahil olan Tansel Öngel'in yere düşmesi ve doktora gitmesi araştırılmaktadır. Peki ama Safiye'nin büyük aşkı Naci'nin hastalığı ne ölecek mi?

Masumlar Apartmanı Naci hasta mı?

Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığı doktor raporları sonrası öğrenilecek, henüz bilinmemektedir. Naci'nin hastalığı vücudunun farklı kısımlarında yaşadığı uyuşukluk ve hissizlik olarak bilinmektedir. Naci zaman zaman ellerini hareket ettirmemektedir. İzleyiciler Naci'nin hastalığının felç olduğunu düşünmektedir. Naci öğretmenin doktora gittiği ve hasta olduğu öğrenildi. Safiye'nin kendisi ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin ardından Naci yere düşmüştü. 

Tansel Öngel’in canlandırdığı Naci karakterinin gizlediği bir hastalık vardır. Naci ölmeden önce yeniden Safiye ile bir arada olmak istiyor ve bunun için de elinden geleni yapıyor. Fakat Naci’nin eşi Gülru bir türlü onun peşini bırakmamaktadır.

 

 NACİ KİMDİR?