magazin haberleri

Masumlar Apartmanı oyuncuları, konusu ve karakterleri açıklandı! İşte oyuncu kadrosu

Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” kitabından uyarlanan dizide yer alacak isimleri gösterdi. Masumlar Apartmanı oyuncuları canlandırdıkları karakterler nedeniyle oldukça dikkat çekmişti. Peki, Masumlar Apartmanı dizisinin konusu ne ve oyuncu kadrosunda kimler var?Masumlar Apartmanı oyuncuları, konusu ve karakterleri ile ilgili TRT'den yapılan bilgilendirmede yer alan detaylar şöyle...

Birkan Sokullu (HAN)
Üç kız kardeşi ve hasta babasıyla yaşayan Han, kendi hayallerinden tamamen vazgeçmiş biridir. Yaşamı takıntılarla dolu ablaları ve işi arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaya çalışan Han’ın İnci ile tanışması onun için bir dönüm noktası olur.

Farah Zeynep Abdullah (İNCİ)
Bir radyoda programcı olarak çalışan İnci, korumacı dedesi Memduh ve kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tesadüfen tanışması ve Masumlar Apartmanı‘na taşınmasıyla büyük ölçüde değişecektir.

Ezgi Mola (SAFİYE)
Han’ın ablası. Temizlik takıntısını, saplantılı ahlak anlayışını ve hırçınlığını annesinden miras almıştır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın pislikten arınamadığına inanır.
Merve Dizdar (GÜLBEN)
Ailenin en sessiz, en göze batmayan ve hiçbir konuda fikri sorulmayan üyesidir. Bütün hayatını ablası Safiye’nin boyunduruğu altında geçirmiştir. Kimseden sevgi görmemiş olan Gülben, kurtuluşunu aşkta arar ve sıklıkla olmayacak hülyalara kapılır.

Alper Saldıran (UYGAR)
Uygar, İnci’yi geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

Esra Ruşan (ESRA)
Esra, hayatı ciddiye almaktan kaçınan, her durumda mizahı eksik etmeyen biridir.

Metin Çoşkun (HİKMET)
Hikmet, evdeki kural ve düzenden kendini sorumlu tutmakta, Han ve Neriman’ın kendilerini kurtarmaları için onları desteklemektedir.

Atilla Şendil (MEMDUH)
Memduh, torunu da kızı gibi yanlış bir aşka kurban gitmesin diye fazlasıyla korumacı davranmaktadır.

Emir Özden (EGE)
Ege, asla sorumluluk almaya yeltenmeyen, serseri ve asi ruhlu biridir.

Gizem Katmer (NERİMAN)
Neriman, ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmıştır.

Uğur Uzunel (ESAT)
Esat, hayatına doğru kadının girmesini beklemekte, baba olma hayali ile yanıp tutuşmaktadır.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NE?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS