Masumlar Apartmanı Safiye kimdir? Ezgi Mola canlandırıyor! Ezgi Mola kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı Safiye kimdir? Ezgi Mola canlandırıyor! Ezgi Mola kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı Safiye kimdir? Ezgi Mola canlandırıyor! Ezgi Mola kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizide Safiye karakterinin hastalığı ve geçmişi izleyicilerin en çok arattığı konular arasında yer alıyor. Safiye, temizlik takıntısını, saplantılı ahlak anlayışını ve hırçınlığını annesinden miras almıştır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın pislikten arınamadığına inanır. Peki ama Safiye kaç yaşında? İşte Ezgi Mola'nın hayat verdiği Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakteri hakkında bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Masumlar Apartmanı Safiye’nin hastalığı nedir? Obsesif kompulsif bozukluk ile ilgili bilgiler en çok araştırılan konulardan bir tanesi. Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları arasında yer alan Safiye karakteri dizinin en dikkat çeken karakterleri arasında yer alıyor. Safiye, temizlik takıntısını, saplantılı ahlak anlayışını ve hırçınlığını annesinden almıştır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın pislikten arınamadığına inanır. İşte obsesif kompulsif bozukluk ile ilgili bilgiler.

Obsesif kompulsif bozukluk nedir?

Obsesif kompulsif bozukluk ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları arasında yer alan Safiye karakteri takıntıları ile dikkat çekiyor. Mantıksız ve rahatsız edici tekrarlayan düşünce, davranışlar ise obsesif kompulsif bozukluk (OKB) durumunu ortaya çıkarıyor.

Masumlar Apartmanı Safiye kimdir?

Han’ın ablası. Temizlik takıntısını, saplantılı ahlak anlayışını ve hırçınlığını annesinden miras almıştır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın pislikten arınamadığına inanır. 

Safiye karakterinin annesi kim?

Safiye ilk regl olduğunda annesinin vermiş olduğu tepki, İnci ile Han'ın geceyi beraber geçirmeleri konusunda Safiyenin verdiği tepki falan hep cinsellik ve pislik arasındaki bağlantıya işaret eden şeyler. Safiye'nin bu duyguları annesinden mirastır.  Safiye karakteri yas tutuyor. Yasta bazen kaybedilenin içe atımı olur onu yaşıyor resmen. Annesi ölmüştür, onun kıyafetlerini giymektedir.