magazin haberleri

Mehmet Ali Erbil 6 ay sonra ilk kez görüntülendi

Video: Mehmet Ali Erbil 6 ay sonra ilk kez görüntülendi
Evinin banyosunda geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırılan ve tedavisi devam eden ünlü şovmen aylar sonra ilk kez görüntülendi.

Evinin banyosunda geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırılan ve tedavisi devam eden ünlü şovmen aylar sonra ilk kez görüntülendi.

Mehmet Ali Erbil evinin banyosunda geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılmıştı. Uzun bir yoğun bakım sürecinden sonra normal odada hala tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil aylar sonra ilk kez görüntülendi.


Evindeki banyoda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan ve tedavisini gördüğü kaçış sendromuna yeniden yakalanan Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk kez görüntülendi.


Yoğun bakımdan çıktıktan sonra hastanede gözetim altında tutulup, fizik tedavi gören ünlü şovmen, sevgilisiyle konuşurken görüntülendi.


Son hali merak ediliyordu


Geçtiğimiz hafta Emel Sayın, konseri esnasında Mali'yi aramış ve şovmenin aylar sonra ilk kez sesi duyulmuştu. Tedavi gördüğü süre içerisinde geçmiş anılarına dair fotoğraflarını Instagram'dan paylaşan Erbil'in son hali herkes tarafından merak ediliyordu.


Yaptığı canlı yayınla hayranlarını sevindirdi


Erbil'i Instagram'dan takip eden kullanıcılar, canlı yayın bildiriminin gelmesiyle heyecana kapıldı. Ekim ayından bu yana hastanede tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sevgilisiyle konuşurken görüntülendi. Erbil'in sağlıklı görüntüsü dikkat çekti.


Destek mesajı yağdı


Mehmet Ali Erbil'in keyifli ve sempatik hali hayranlarını sevindirirken, ünlü isme destek mesajları yağdı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS