magazin haberleri

Mehmet Ali Erbil’in son durumu nasıl? Doktor kardeşi Yeşim Erbil açıkladı!

Mehmet Ali Erbil’in son durumu nasıl? Doktor kardeşi Yeşim Erbil açıkladı!

Mehmet Ali Erbil’in hastalığı ile ilgili son bilgileri doktor kardeşi Yeşim Erbil verdi. Ünlü şovmenin sağlık durumunun kötüye gitmesinin ardından son olarak yeniden yoğun bakıma alınmıştı. Peki, Mehmet Ali Erbil’in son durumu nasıl?

Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde uzun süren tedavi sürecinin ardından hastaneden taburcu olmuş ve hayranlarını oldukça sevindirmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan İkinci Sayfa programına katılarak yaşadığı süreci anlatan ünlü şovmen gözyaşlarına engel olamamıştı.


Sağlık durumunun iyiyse gitmesiyle birlikte taburcu sonrası önemli bilgiler veren Erbil’den bu kez üzücü haber geldi. Ünlü şovmenin sağlık durumunun kötüye gitmesinin ardından yeniden yoğun bakıma kaldırıldığı bilgisi paylaşıldı. Erbil’in son durumu ile ilgili detayları ise kardeşi Yeşim Erbil verdi.


MEHMET ALİ ERBİL’İN SON DURUMU


Erbil’in doktor olan kardeşi Yeşim Erbil’in açıklamaları şöyle; Abimin durumunu merak ediyorsunuz haklı olarak. Aslında bilgileri saklamıyoruz sadece iki ileri bir geri giden bir süreç olduğu için anlık duyuru yapmadık. 16 aydır ağır bir hastane süreci. Taburcu olsa da ayaktan takibi hep devam etti. 20 yıldır mevcut kaçış sendromu ve düşme ile başlayan olaylar vücudunu çok yıprattı. Birgün bile ‘ne olacak böyle’ demedi. Şu an yoğun bakımda.


Son olay ağır bir kaçış sendromu ile ilgili. Yıpranan organlar daha fazla etkileniyor bu nedenle de hassas bir tedavi gerektiği için yoğun bakımda. Kronik hastalıklarla baş etmek çok zordur. Ne zaman ne gelişeceğini bilemezsiniz. 2+2=4 değildir. Tedavisi sürecek, bekleyeceğiz her zaman yaptığımız gibi dua edeceğiz. Benim başından beri söylediğim şey şudur. Tüm hastalar için Allah en hayırlısını versin. Biz doktor olarak bilimin ışığında ne gerekiyorsa yaparız. Yaşam böyle bir şey hep mutlu hep sağlıklı hep moralli hep enerjik hep refahtan ibaret değil. İyi pazarlar. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS