Melis Sezen'den 'Derin'e veda!

Melis Sezen'den 'Derin'e veda!

Melis Sezen'den 'Derin'e veda!

Kanal D’nin çok sevilen dizisi 'Sadakatsiz', 25 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan 60’ıncı bölümüyle ekranlara veda etti. Dizide 'Derin Arslan'ı canlandıran oyuncu Melis Sezen, final sonrası setten pozlarını paylaştı. Şimdilerde Bali'de tatil yapan güzel oyuncu, paylaşımında; iki sezon boyunca hayat verdiği karaktere veda etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, BBC'nin BAFTA Ödüllü dizisi 'Doctor Foster'dan uyarlanan 'Sadakatsiz', 25 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanan 60'ıncı bölümüyle ekranlara veda etti.

Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un paylaştığı dizinin son bölümünde; Asya, Derin ve Volkan arasındaki savaş sona erdi. Asya ve Derin, yaptıkları seçimlerle hayatlarına mutlu bir şekilde devam ederken, hikayenin kaybedeni Volkan oldu.

Volkan'ın düştüğü duruma, sosyal medyadan; Çünkü Volkan, ne yaptıysa yalnızca kendine yaptı”, "İkisine de aşığım diyen Volkan’ın ikisi tarafından da terk edilmesi şoku”, “Volkan'ın da sonu Behlül gibi”, “Bu hikayede yanan Volkan oldu”, “İki kadın da esaretten kurtuldu”, “Volkan’ın bu halini görünce Bihter’in mezarında ağlayan Behlül aklıma geldi” gibi yorumlar yapıldı.

Dizide Güçlü Ailesi'nin, Volkan'a olan aşkı saplantıya dönüşen kızı Derin'e hayat veren Melis Sezen ise finalin ardından sette çektiği kareleri takipçilerinin beğenisine sundu. Şimdilerde Bali'de yorgunluk atan güzel oyuncu, paylaşımında; hayat verdiği karaktere veda etti. İşte Melis Sezen'in Derin'e yazdığı o satırlar...

Başardık kızım! Başardık! İyileştin! Tekrar kendini sevmeyi hatırladın! Çok uzun zamandır dev bir uykuda olan, varlığını bile unuttuğun o hayat dolu ve sevgi dolu Derin’e, ışık saçan Derin’e döndük! Evimize döndük. Seninle yaşadığım her an için sonsuz şükür, sana verdiğim her nefes bende can. Derin seni çok seviyorum ve nihayet mutlu olduğunu görmek tarifsiz. Her şeyin en güzelini hak ediyorsun koca yürekli kız, çok zorlu bir yolculuk geçirdin şimdi hayatının keyfini çıkarma, mutlu olma zamanı, doyasıya yaşa… Hoşça kal, sonsuz teşekkür ederim her şey için! İyi ki!"