hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merak edildi: Oğlum konusu nedir? Oğlum uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

  Merak edildi: Oğlum konusu nedir Oğlum uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi
  expand

  SHOW TV ekranlarında yeni sezonunda yayınlanacak olan Oğlum dizisinin konusu araştırılıyor. Oğlum dizisinde yöresel konulara ve aile hikayelerine yer verilecek. Peki ama Oğlum dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oğlum dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Bir umut hikayesinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. İşte Oğlum dizisinin konusu.

  Oğlum konusu nedir?

  Merakla beklenen projenin teaser’ı bir çocuğun rüyasından açılırken teaser’daki “Umut, her zaman bir yolunu bulur, kayadan fışkıran bir çiçek gibi…” sözleri dizinin seyirciye etkileyici bir umut hikayesi aktaracağının sinyallerini verdi. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; son yıllarda kadına şiddet kadar önemli bir konu olan ebeveyn ve evlat ilişkisinin de etkili bir dille sorgulandığı dizide Efe, maddi durumu iyi olan ailesinden yeterince ilgi görmeyen ve yaşadığı duygusal açlığı bilgisayar oyunları ve çizdiği resimlerle kapatmaya çalışan bir çocuk rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Dizide her şey Efe’nin tesadüfen karşılaştığı İlyas (Timur Acar) ve Melike’nin (Nihal Yalçın) oğlu Kaan’ın (Emir Kaan Özkan) korkunç bir olay yaşamasıyla başlıyor.

    

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow