Son Dakika

Merve Oflaz: Makyajsız halde yakalandım!

A A

26.11.2021 - 10:39

Son olarak Kanal D'nin sevilen dizisi 'Arka Sokaklar'da ekranlara gelen Merve Oflaz 'Kızım'la geziye çıktı. Doğal haliyle objektiflere takılan Oflaz, "Makyajsız halde yakalandım" diyerek güldü.

Merve Oflaz: Makyajsız halde yakalandım!

Ünlü oyuncu Merve Oflaz önceki gün Etiler'de görüntülendi. Objektifleri görünce, "Ya beni bu halimle çekmeseydiniz" diyen Merve Oflaz, "Makyajsız halde yakalandım" dedi.

Tasması olmayan köpeğine, "Kızım bekle" diye seslenen oyuncu köpeğine koşarak yetişmeye çalıştı. Oflaz köpeğinin adını soran muhabirlere, "Kızım, evet adı Kızım. Sokakta buldum sahiplendim" dedi. Merve Oflaz, yeni proje için senaryo okuduğunu da sözlerine ekledi.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan cemiyetin ünlü ismi Allan Hakko ve başarılı oyuncu Merve Oflaz, ilişkilerini çok göz önünde yaşamamayı tercih etse de zaman zaman magazin gündeminde yer alıyorlar.

Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden spor tutkunu çiftten 33 yaşındaki Oflaz, aileye girdi. İlişkileri oldukça iyi ilerleyen ikiliden Allan Hakko, geçtiğimiz hafta babası Jeff Hakko ile yemek yerken yanlarına Merve Oflaz da gelmiş. İddialara göre; bir çocuk babası Hakko, sevgilisini ilk kez babasıyla tanıştırmış.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Çeşme'de denize girerken görülen ünlü çift, birbirlerine su atmıştı. İki sevgiliden kazanan, Hakko olmuştu.

Sevgilisi Merve Oflaz'ı kucağına alıp havaya kaldırarak denize atan Allan Hakko'nun şaka anları kameralara böyle yansımıştı.

Oflaz, "Evliliğe sıcak bakıyor musunuz?" sorusuna ise, "Bu sorulara cevap vermek istemiyorum. Güzel giden bir ilişkim var, o kadar" yanıtını vermişti.