magazin haberleri

Merve Oflaz'ın lüks aracı saldırıya uğradı

Oyuncu Merve Oflaz’ın Bebek’te bir sokağa park ettiği lüks aracı saldırıya uğradı. Aracının cam tavanındaki kırıkları ve darbeleri gören oyuncu, en yakındaki polis merkezine giderek şikayetçi oldu.Merve Oflaz, geçtiğimiz günlerde lüks marka aracını Bebek'te bir sokağa park etti. Öğle saatlerinde işe gitmek için evden çıkan genç oyuncu, aracına bineceği sırada şoke oldu.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; ünlü oyuncunun aracının cam tavanında kırıklar ve bazı bölümlerinde darbe izleri vardı. Polis merkezine giden Oflaz, olayla ilgili hemen şikayetçi oldu.

Oflaz, polis merkezinde verdiği ifadede meydana gelen maddi hasarın tam olarak değerini bilmediğini, şüphelendiği birinin de olmadığını kaydetti.

Aracına zarar veren şahıs veya şahısların tespit edilmesini isteyen ünlü oyuncunun ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Emniyet güçleri ise cadde üzerinde bulunan kamera görüntülerinin incelenmesi için çalışma başlattı.

Merve Oflaz ve Allan Hakko, geçtiğimiz günlerde de Etiler Polis Karakolu’nda görüntülenmişti. Merve Oflaz-Allan Hakko çifti, bir anda basın mensuplarını karşılarında görünce şaşkınlık yaşamıştı.

İş insanı Allan Hakko, “Merve’nin aracının cam tavanına taş geldiği için karakola geldik, tutanak tutacağız” şeklinde açıklama yapmıştı. Oyuncu Merve Oflaz ise “Araca tutanak tutup buradan ayrılacağız” demişti.

Yaz boyunca birçok yere birlikte giden çiftin arkadaşlığı geçtiğimiz günlerde aşka dönüşmüştü. Merve Oflaz, geçtiğimiz günlerde ilişkisi hakkında, "Uzun zamandır arkadaştık, her şey çok güzel gidiyor" demekle yetinmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS