Merve Taşkın kimdir? Koronavirüse karşı el yıkama videosu gündem oldu

A A

26.03.2020 - 17:25

Merve Taşkın Twitter’dan paylaştığı koronavirüse karşı el yıkamanın önemine dikkat çekmek istediği videosuyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Genç fenomenin paylaşımı 1 milyonu aşkın izlendi. Peki, Merve Taşkın kimdir, kaç yaşında?

Merve Taşkın kimdir? Koronavirüse karşı el yıkama videosu gündem oldu

Merve Taşkın isimli sosyal medya fenomeni bir dönem ünlü futbolcuların kendisine gönderdiği mesajları yayınlayarak magazin gündeminde üst sıralarda yerini almıştı. Sosyal medya uygulamaları üzerinden paylaşım yapmayı sürdüren genç fenomen bu kez koronavirüse karşı el yıkama videosu çekerek hesabı üzerinden paylaştı. Peki, Merve Taşkın kimdir?

MERVE TAŞKIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Merve Taşkın, 1998 yılında dünyaya geldi. Sosyal medya paylaşımları ile çeşitli platformlarda gündem olan Taşkın son olarak Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius'un kendisine Instagram'dan gönderdiği mesajı yayınlamıştı.  Aynı şekilde genç oyuncu Emre Mor’un da kendisine mesaj attığını iddia eden Taşkın bu paylaşımıyla da bir kez daha dikkatleri üzerine çekmişti.

Merve Taşkın Dubai'yi karıştırdı

Instagram ve Twitter üzerinden iddialı paylaşımlarda bulunan Taşkın’ın Instagram’da 644 bin Twitter’da 85 bin takipçisi bulunuyor.

Merve Taşkın'dan bekaret açıklaması: "Merakımdan yaptım"