magazin

12. bölümde Meryem dizisinde hangi olaylar yaşanacak?

  1. Magazin
12. bölümde Meryem dizisinde hangi olaylar yaşanacak?
12. bölümde Meryem dizisinde hangi olaylar yaşanacak?

Meryem yeni bölüm fragmanıyla babasıyla tamamen restleşen Savaş'ın evlilikten vazgeçeceğini gösterdi. "Savaş'ın ayağı takılıp yere düşse bile senden bilirim" diyen fekadar kız Oktay'ı şaşırtmaya devam edecek. İşte Meryem'de 18 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan bölümde yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu...

Meryem son bölümde  cinayetle ilgili sır perdesi devam ederken Oktay, Savaş'ın genç kıza aşık olup olmadığını sorgulamaya başladı. Savcı Oktay'ı cinayet nedeniyle hapse attırmaya kararlı olan Savaş, bir yandan da genç kızın peşini bırakmayacağını kanıtlayacak. Meryem'in karşısına çıkan Savaş, "Sen istesen de istemsen de seninleyim" diyecek.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

MERYEM DİZİSİ 11. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem, babasının ölümüyle zor günler geçirmeye başlar. Bu süreçte en büyük destek, Savaş’tan gelir. Genç kızın her şeyi ardında bırakarak gitme kararının engelleyen Savaş, babasının katilini bulmayı teklif eder. Yaşadıklarından büyük darbeler alan masum kız, Savaş’ın yardım eliyle yeniden hayata tutunmaya çalışır.

Arif’in, kendisini komaya sokanın Oktay olduğunu söylemesi üzerine Oktay köşeye sıkışır ve Arif’i ortadan kaldırmaya karar verir. Arif’in, yattığı klinikte yangın alarmlarını çalıştırır ve herkesin kliniği terk etmesine sebep olur. O sırada babasının havuzda tek başına kaldığını gören genç kız büyük bir panikle tekerlekli sandalye bulmak için dört döner. Oktay, istediği fırsatı ele geçirmiştir ve gerçekleri itiraf edecek Arif’in havuzda ölüme terk eder.

Meryem ve Savaş, Arif’in cesediyle karşı karşıya kalırlar. Ailesinden son kişiyi de kaybeden masum kız, derin bir acıya boğulur. İstanbul’dan gitme kararı alan genç kızı durduran kişi Savaş olur. Babası Arif’in, yaptığı itiraf sonucu öldürüldüğünü düşünen Savaş, birlikte harekete geçmelerini tekli eder. Arif’in, kendisini komaya sokanın Oktay olduğunu itiraf ettiği hemşireyi aramaya başlarlar. Hemşire, babası Arif’in yazdığı notu göstermeye hazırlanır. Peki, genç kız babasının katilinin Oktay olduğunu öğrenebilecek mi? Savaş, yaşanan kazada kimin korunduğunu ve olayların aslını ortaya çıkarabilecek mi?

Öte yandan Oktay, kendisinden ayrılan Meryem’i adeta bir takıntı haline getirmiştir. Kendisini terk edemeyeceğini her fırsatta dile getiren Oktay, Savaş ile aralarında olanları da merak eder. Savaş ile genç kızın yüzleşmesi ise, aralarındaki gizili duyguların ortaya çıkmasına neden olur. Savaş, Meryem’i hayata döndürmeye çalışırken, onu bekleyeceğini itiraf eder.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS