magazin haberleri

Meryem 13. bölümde Savaş kendisini sorgulamaya başlayacak

Meryem 13. bölümde Savaş kendisini sorgulamaya başlayacak

Kanal D'nin başarılı dizisi Meryem, yeni bölüm fragmanı ile duygularını itiraf etmekte zorlanan Savaş'ın zorlu bir süreç yaşayacağını gösterdi. Genç kıza karşı olan ilgisini gizlemeye devam eden ve ona aşık olduğunu itiraf edemeyen Savaş, kendi içerisinde yüzleşme yaşayacak. Savcı Oktay'ın Savaş'la ilgili öğrendiği büyük sır ise Meryem'in 25 Ekim'deki bölümüne damga vuracak.

Meryem son bölümde Savaş'ın kendisine yakın davranması karşısında neler yapacağını bilemeyen genç kızın kafası oldukça karışmıştı. Öte yandan Savaş'ın düşmanına karşı ilgisi olduğunu düşünmeye başlayan kişi sayısı giderek artarken masum kız durum karşısında sessiz kalacak. Peki, sevilen dizi Meryem'in 25 Ekim'deki bölümünde hangi olaylar meydana gelecek?


SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...MERYEM DİZİSİ 12. BÖLÜM ÖZETİ


Sevilen dizinin bu akşam yayınlanacak bölümüyle ilgili Kanal D'den yapılan açıklama ise şöyle; Genç kız babası Arif’in ölümüyle hayatına yeni bir başlangıç yapmak ister. Herkesin hayatını kararttığını ve kendisinin uğursuz olduğunu düşünen masum kız, İstanbul’u terk etmek istese de buna Savaş engel olur. Savaş, Oktay’ın maskesini düşürmek ister ve gerçekleri sevdiği kızın da görmesini arzu eder. Genç kızın babası Arif’in katilinin de ortaya çıkması için onunla birlikte hareket etmeyi planlar. Savaş’ın devamlı onun etrafında olması, Güçlü’nün dikkatini çekmektedir. Genç kızı düşman olarak gören Savaş’taki bu değişimi, Güçlü sorgulamaya başlar. Savaş ile Güçlü’yü karşı karşıya getiren yüzleşme, Savaş’ın duygularını yeniden sorgulamasına neden olur.Öte yandan Yurdal Sargun’un sırt çevirdiği Oktay, karşı hamle yapar. Sargun Ailesi içinde bölünme olmasını amaçlayan Oktay, klinikteki hemşireyi Küba’ya gönderenin Yurdal Sargun olduğunu Savaş’a kanıtlar. Savaş ile Yurdal Sargun’un yüzleşmesi, aralarında ilişkinin kopmasına neden olur. Nişanlısı Derin’e de güvenemeyen Savaş, onunla ilişkisini de bitirme noktasına gelir.Sevinç ve bebeğinin ölümüyle sonuçlanan kazadan sonra iş bulamayan genç kızın Gülümser’in yanında çalışmasını sağlayan Savaş ve Güçlü’yü de büyük bir tehlike beklemektedir. Zira Oktay, annesi sayesinde Gülümser’in, Güçlü’nün annesi olduğunu öğrenmiştir. Genç kızın bilmediği bu gerçek, Savaş’a güvenip güvenemeyeceği konusunda büyük bir sınav olacaktır. Sevilen dizide yaşanacak diğer olaylar ise dizinin gelecek bölümünde ortaya çıkacak. İlgiyle izlenen Meryem 18 Ekim'de 12'nci bölümüyle Kanal Dekranlarında olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS