magazin

Reytinglerde zirveyi bırakmayan Meryem'in 7. bölümü nefes kesti

  1. Magazin
Reytinglerde zirveyi bırakmayan Meryem'in 7. bölümü nefes kesti
Reytinglerde zirveyi bırakmayan Meryem'in 7. bölümü nefes kesti

Kanal D'nin çarşamba günleri ekrana taşıdığı Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı merakla beklenmeye devam ediyor. Savcı Oktay’ın hazırladığı kaza raporunu kendisine teslim edilen dava dosyasının içerisinde gören genç kız bundan sonra her şeyin farklı olacağını belirtti. Öte yandan dosyanın yeniden araştırılması talimatının gelmesiyle birlikte güvenlik güçleri de harekete geçecek.

Meryem son bölümde Savaş'ın savcı ile ilgili tüm gerçekleri açıklaması savcının meslekten atılma durumu ile karşı karşıya kalmasına neden olmuştu. Oktay ile Savaş’ın karşı karşıya geldiği dakikalarda tehditlerini sürdüren savcı avukatla ilgili durumun ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir şok yaşamıştı. Savcının peşini bırakmayacağını bir kez daha gösteren Savaş ise bir yandan da genç kızı ikna etmeye çalışmıştı.

MERYEM DİZİSİ 7. BÖLÜMDE HANGİ OLAYLAR YAŞANACAK?

Yayıncı kuruluş tarafından yapılan gelecek bölümle ilgili açıklama şöyle; Savaş'ın inatçı tavrıyla gerçekler gün yüzüne çıkmaya eder. Burcu'nun bulduğu bilgiler, işlerin yönünü değiştirecektir. Meryem ise Oktay'ın kendinden bir şeyler sakladığına artık daha çok inanmaya başlar. Elindeki dosyayla Oktay'a hesap sorar ve alacağı yanıta göre olayların bambaşka boyut alacağını gayet açık bir dille lanse eder.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA HANGİ GELİŞMELER YAŞANMIŞTI?

Savaş'ın Oktay'ın üzerine giderek onun sırlarını açıklaması gündem oldu. Mahkeme günü kendisine 7 yıl vermesi ve yangından onu kendisinin kurtardığını söylemesi Oktay'ı genç kızın gözünde kötü duruma düşürmüştü. Savaş, kendisi gibi mağdur olan masum kıza yardım etmekte kararlı olduğunu bir kez daha göstermişti. Genç kızın gerçekleri görmesi için uğraş veren Savaş, onu Oktay konusunda uyarırken bir yandan da avukat ile arasında olan ilişkiyi ortaya çıkaracağı bir ifade vermişti. Savaş’ın ifadesini alan diğer güvenlik güçleri ise olayların araştırılması talimatını vermişti. Genç kızın yargılandığı davada savcının Oktay, avukatın da Oktay’ın sevgilisi olduğunu hatırlatan Savaş, ortalığın iyi karışmasına neden olmuştu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS