magazin haberleri

Meryem dizisi 24. bölüm fragmanı: Güçlü evlenme teklifi edecek!

Meryem dizisi 24. bölüm fragmanı: Güçlü evlenme teklifi edecek!

Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem yeni bölüm fragmanı ile Güçlü'nün Burcu'ya hazırlayacağı sürprizin diziye damga vuracağını gösterdi. İkilinin aralarının soğumasının ardından kendisini affettirmek için sürpriz hazırlayan Güçlü, yüzükle genç meslektaşını şaşırtacak. İşte Meryem dizisi 24. bölüm fragman videosu ve gelecek hafta yaşanacaklar...

Meryem dizisi son bölümde Oktay'ın yeni imajı dikkat çekerken intikam almak isteyen Oktay, Savaş'ın ve eski sevgilisinin yerlerini araştıracak. Araç içerisinde çıkan yangından sağ kurtulan Oktay ise Derin'in kendisine bakmasının ardından sağlığına tekrar kavuşacak ve bu kez intikam için dönecek. İşte uzayan saçları ve sakalları ile Oktay'ın yeni hali ve Meryem dizisi fragmanı...

MERYEM 23. BÖLÜM ÖZETİ

Oktay, intikam alabilmek için geri dönüyor! Oktay’ın hedefinde yine Savaş yer alıyor; Savaş’ı önemli bir karar bekliyor! Oktay, Savaş’tan intikam alabilecek mi? Genç kız ile Oktay’ı bekleyen büyük tehlike ne?Masum kızın vurduğu Oktay, hastanede yatarken Derin tarafından kaçırılmaya çalışılmıştı. Ambulans içindeki Oktay, hızla götürülürken virajı alamamış ve uçurumdan aşağıya yuvarlanmıştı. Çıkan patlamada Oktay’ın da yanarak öldüğü bilgisi paylaşılmıştı.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Derin’in annesi Suzan Şahika’nın dönüşüyle bu olay üzerindeki sır perdesi de aralanır. Oktay’ın aslında ölmediği ve ölmüş süsü verilerek Derin tarafından bakıldığı ortaya çıkmıştı. İyileşen Oktay, başta Savaş olmak üzere kendisine zarar veren herkesten intikam almak için geri dönmeye hazırlanır. İyileşmesi sırasında Oktay’a büyük destek veren Suzan Şahika’nın amacı ne? Oktay, Savaş’tan nasıl bir intikam almayı planlıyor? Oktay’ın geri döndüğünü öğrenen Meryem nasıl bir tepki verecek?

Yurdal Sargun ise nerede olduğunu gizlemeye çalışsa da artık herkes tarafından öğrenilmiştir. Berk ve Beliz, Yurdal Sargun’un nerede saklandığını öğrenmeyi başarırlar. Yurdal Sargun ile görülecek hesapları olan ikili, bunun için doğru zamanı beklerler. Öte yandan Burcu, Güçlü’nün peşine düşer. Burcu ile Güçlü, arasındaki yeni hesaplaşma gizli duyguların da ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Güçlü, Burcu’nun eski kocasını aramaya devam ederken, Burcu daha fazla acı çekmemek istemektedir.

Yurdal Sargun’un saklandığı yeri bilen Savaş, kız arkadaşı karşısında zor bir sınav verecektir. Genç kız artık Savaş’a koşulsuz bir şekilde güvenmek ister. Her ne kadar güvenini sarsacak olaylar yaşansa da genç kız, hiçbir şekilde şüphe etmez. Oktay’ın dönüşüyle Meryem ile Savaş, birlikte hareket etmelidirler.

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle her çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS