Meryem dizisi 28. bölüm fragmanı hangi gün ekranda olacak?

Meryem dizisi 28. bölüm fragmanı hangi gün ekranda olacak?

Kanal D'nin başarılı dizisi Meryem yeni bölüm fragmanı ile evlilik süreci içerisine giren Savaş ve kız arkadaşının neler yapacağını gösterecek. Oktay'ın intikam isteğinin etkisiz kılınmasının ardından Savaş, Meryem'e sıra dışı bir sürpriz hazırlamıştı. Peki, sevilen dizide yeni gelişmelerin açıklanacağı Meryem 28. bölüm fragmanı ne zaman ekrana gelecek?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Meryem son bölümde başına gelen olayların sorumlusu olarak Savaş'ı ve kız arkadaşını gören Oktay ikiliden intikam almaya çalışmıştı. Evlilik süreci içerisine girdiği kız arkadaşını kurtarmak için elinden geleni yapan Savaş ise ona bir zarar gelmemesi için büyük bir çaba sarfetmişti. Dizide meydana gelecek yeni olayların açıklacağı fragmanın ise cumartesi günü yayınlanması bekleniyor.

Kanal D'den gelecek bölümle ilgili yapılan özet açıklama ise şu şekilde; Oktay’ın intikam için geri dönmesi, herkesin büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Öldü sanılan Oktay, gelişiyle hamlelerine başlar. Genç kızın kendisini görmek isteyeceğini düşünen Oktay, onu kaçırır ve bir ormanda mahsur tutar. Kız arkadaşı, Oktay’ın elinden kurtulmaya çalışır. Zira Oktay, her fırsatta Savaş’ı öldüreceğini ve eski kız arkadaşı ile olan ilişkilerini bitireceğini dile getirir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Oktay’ı canlı canlı gören Savaş, gördüğü manzaraya inanamaz. Sevgilisinin büyük bir tehlikede olduğunun farkındadır. Genç kızı kurtarmak için harekete geçer. Öfkelenen kadının silah doğrulttuğu Oktay ise son kozunu oynamaya hazırlanır. Masum kızın öldürmek için hamle yaptığı Oktay, Savaş’ın yaşayabilmesinin kendisine bağlı olduğunu iddia eder. Genç kız ise Okay’ın hiçbir sözüne inanmaz. Sevilen dizide güzel oyuncu, katil olacak mı? Oktay, bu kez ölecek mi?

Savaş, sonunda kız arkadaşını bulmayı başarır. Genç kızın hiçbir tehlike almadan kurtulması, Savaş’ın yeni kararlar almasına sebep olur. Savaş, hiç beklenmedik bir anda evlilik teklifi yapıyor. İkilinin hayatlarını birleştirmek istemeleri, aşklarında yeni bir yol oluyor.

Meryem, heyecan dolu bölümüyle her çarşamba 20.00’de Kanal D’de!