magazin haberleri

Meryem Uzerli ve kızından yeni fotoğraf geldi

Ocak ayında ikinci kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, Lily Koi adını verdiği kızı ile yeni fotoğraflarını paylaştı. Uzerli'nin, bebeğini uyuturken çektiği selfie'ler kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördüUzun zamandır Almanya'da yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, şu sıralar vaktinin çoğunu Amerikalı sevgilisinden dünyaya gelen kızı Lily Koi ile geçiriyor.

Mutluluğunu her fırsatta sosyal medya üzerinden hayranlarıyla paylaşan Uzerli'den yeni pozlar geldi. Kızını kucağından ayırmayan 37 yaşındaki oyuncu, bu kez kızını uyuturken çektiği selfie'leri yayınladı.

Sosyal medyada yeni filtreleri deneyen Meryem Uzerli'nin, anne-kız pozları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Uzerli'nin sır gibi sakladığı Amerikalı sevgilisi ortaya çıkmıştı.

Ünlü oyuncunun sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı 29 Mayıs 2019'da 'MuPortrait' adlı Instagram hesabından yayınladığı görülmüştü. Oyuncu, Berlin'de 1.5 yıl önce çekilen fotoğrafını altına hiçbir not yazmazken, "Sevgiliniz mi?" şeklindeki sorulara ise gülücük emojisiyle cevap vermişti.

Meryem Uzerli, sevgilisinin deşifre olmasının ardından aşkını sosyal medyaya taşımıştı.Uzerli, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Amerikalı aşkından gelen hediyeyi takipçileriyle paylaşmıştı.
Oyuncu, çikolata kutusunun üzerinde yer alan sevgilisi ile birlikte karelerini de ilk kez Instagram'dan yayınlamıştı.
Oyuncu, geçtiğimiz aylarda, "Lara artık 7 yaşında, zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz" demişti.

Çalışan kadınların gücünden bahseden Meryem Uzerli, "Siz de çalışan bir kadınsınız. Çocuğunuzun babası (Can Ateş) size ve kızına destek oluyor mu?" sorusuna şu yanıtı vererek sitem etmişti:

Benim ve çocuğumun babasıyla artık bir bağlantısı yok ama hayat bu. Yapacak bir şey yok. Bir çocuk babasıyla büyüyünce daha farklı oluyor ama benim çocuğum babasız büyüdü.

Muhabirlerin, "Kızınız babasını soruyor mu?" sorusu üzerine Uzerli, "Çocuğumun babasıyla hiçbir bağlantısı kalmamıştır" diyerek sözünü tekrarlamıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS