magazin haberleri

Milla Jovovich: Bebeğim iki haftalık oldu!

Üçüncü kez kız bebek sahibi olan ünlü model ve oyuncu yaşadıklarını Instagram sayfasından duyurdu.44 yaşında tekrar anne olma mutluluğunu yaşayan Milla Jovovich en küçük bebeğinin iki haftalık olduğunun müjdesini verdi. Paul W.S. Anderson ile olan evliliğinden Osian adını verdiği kızını dünyaya getiren ünlü oyuncu paylaşımına "Osian bugün iki haftalık oldu" diyerek başladı.

 Güzel oyuncu, kızını dünyaya getirdiği günden bu yana pijamalarını hiç çıkarmadığını belirterek "İnsanlar bana ne yaptığımı soruyorlar. Tam kapasite süt üretmeye çalışıyorum" diye yazdı. Milla Jovovich, bütün enerjisini, kızını beslemeye odakladığını belirtti.

Bir takipçisinin "Sıkıcı iş toplantılarından iyidir" yorumuna da "Gerçekten en iyisi. Birlikte uyuyakalmanın ve birbirine sarılmanın eşi benzeri yok. Sadece göğüslerimi sütle doldurup onu beslemek için uyanıyorum" diye yanıt verdi.

Oyuncu Milla Jovovich ve eşi Paul W. S. Anderson üçüncü bebeklerine de kavuştu. 44 yaşındaki Jovovich önceki gün üçüncü kez anne oldu. Ünlü oyuncu, mutluluğunu da Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Jovovich, haberi kendisinden önce en büyük kızı Ever Gabo'nun duyurduğunu belirterek her ne kadar artık eski bir haber olsa da Osian Lark Elliot Jovovich Anderson adlı kızının dünyaya geldiğini belirtti. Jovovich, bebeğinin 02- 02/2020'de doğduğunu yazdı.

Jovovich, kızının ilk adı Osian'ın Galler dilinde bir erkek adı olduğunu belirtip 'Oşin' diye okunduğunu anlattı. Sonra da bebeğe neden bu kadar uzun bir isim verildiğini yazdı: "Büyük kızım Ever ve annem Lark adını istedi. Küçük kızım Dashiel ve ben Elliot ismini istiyorduk. Sonra kocam Paul Lark ismi için bir oylama yapmak istedi."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS