magazin haberleri

Mina Başaran’ın kardeşi Can Başaran, Mina Küçük ile aşk yaşıyor

Geçen yıl İran'daki jet kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın kardeşi Can Başaran, önceki gün yaptığı paylaşımla "Aşk, tesadüfleri sever" dedirtti.Ablasının ölümüyle yasa boğulan genç adam, yeni bir aşka yelken açtı.
Can Başaran, bu fotoğrafı kalp emojisiyle paylaştı ve sevgilisi Mina Küçük'ü de etiketledi.
 Can Başaran'ın yeni aşkının adının hayatını kaybeden ablası Mina Başaran ile aynı olması ise yürekleri sızlattı. Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer, bu kareyi ilk beğenen isimlerin başında geldi.
 Nişanlısının acısını kalbinde taşıyan Murat Gezer, Can Başaran ile Mina Küçük'e "Yerim sizi canlarım" diye yorum yapıp kalpler gönderdi.
Mina Küçük'ün, Mina'nın zamansız vefatıyla derin üzüntüye boğulan Başaran Ailesi'nin genç üyesi Can'ın kalbini çalması ise yorum yağmuruna tutuldu.
Pek çok kişi, "İsminizin Mina olması ve ablasını kaybeden birine can olmanız… Evrende her şey düzen içinde…" ve "Diğer Mina, melek olarak gökyüzünde" gibi yorumlarla çiçeği burnunda aşıkları tebrik etti.
Can Başaran'ın Mina Küçük ile elim kazadan önce mi yoksa sonra mı ilişkiye başladığı ise merak konusu oldu. 28 yaşındayken 7 arkadaşıyla jet kazasında vefat eden Mina Başaran'ın adını ailesi sosyal sorumluluk projeleriyle yaşatıyor. (Takvim)
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS