magazin haberleri

Mucize Doktor 11. yeni bölüm fragmanı: Ali cerrahiye dönebilecek mi?

Mucize Doktor 11. yeni bölüm fragmanı: Ali cerrahiye dönebilecek mi?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı patolojiye gönderilen Ali’nin bulunduğu bölgeye alışmaya çalışacağını gösterdi. Öte yandan yeniden cerrahiye dönme durumu ile karşı karşıya kalan Ali’nin bir kez daha kendisini ispatlaması gerekecek. Peki, Mucize Doktor 11. bölümde Ali cerrahi asistanlığına dönecek mi?

Mucize Doktor fragman videosu Ali için önemli bir karar aşamasının geldiğini gösterdi. Geçtiğimiz günlerde cerrahiden alınarak patolojiye gönderilen Ali oldukça üzülmüştü. Peki, Mucize Doktor 11. bölümde Ali istediği alana geri dönmeyi başarabilecek mi?


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 11. BÖLÜM ÖZETİ


Ali, zor da olsa patolojiye alışmaya çalışmaktadır. İşin kötüsü; artık Nazlı da onun cerrahiye geri dönmesine yardım etmeyecektir. Aynı sırada bütün cerrahi ekibi, olağanüstü boyutlarda bir tümörü olan bir hasta için seferber olur. Ama adamı öldürmeden tümörü çıkarmak imkansız gibidir. Öte yanda Beliz yeni doğum yapan arkadaşıyla ilgili korkunç bir şüpheye düşer. İki vakanın da tam kıyısında duran Ali, eğer cerrahiye dönecekse, bunu kendi başına başarmak ve hiç yapmadığı bir şey yapmak zorundadır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS