magazin haberleri

Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Ali’den önemli adım!

Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Ali’den önemli adım!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Ali’nin daha önce hiç kimseye dokunmaması özelliğiyle ilgili bir karar alacağını gösterdi. Öte yandan Ali Vefa’yı ondan habersiz olarak öpen hasta genç doktorun panik yapmasına neden olacak. Peki, Mucize Doktor 13. bölümde Ali’ye saldıran kişiler neler yapacak?

Mucize Doktor fragman videosu Ali’nin saldırıya uğramasının ardından ağır yara alacağını gösterdi. Öte yandan birine dokunma kararı alan Ali bu kişinin kim olması gerektiği konusunda kararsız kalacak. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve 13. bölümde meydana gelecek olaylar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ


Nazlı için karar anı gelip çatmıştır. Acil gecesi yanlış entübe ederek ölümüne sebebiyet verdiği hastayı araştırmak için bakanlık tarafından görevlendirilmiş bir heyet hastaneye gelir. Adil’in Nazlı’yı koruma çabaları çabucak boşa çıkar. Ambulans şoföründen başhekimine hastanedeki herkes topun ağzındadır. Nazlı’yı kurtarabilecek tek savunmaysa Ferman’dadır. Ama bu da Beliz’i ve ekonomik durumu yeni yeni düzelen hastaneyi ateşe atmak anlamına gelir. Ferman bir seçim yapmakta bocalar. Nazlı korka korka kurula çıkar. Ama sonunda ona umut veren beklenmedik biri olacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS