magazin haberleri

Mucize Doktor 16. bölüm fragmanı: Ali, Nazlı’yı savunuyor

Mucize Doktor 16. bölüm fragmanı: Ali, Nazlı’yı savunuyor

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Ali’nin sürekli olarak Nazlı’dan bahsetmesinin ardından Adil’den kendisine bir uyarı geleceğini gösterdi. Nazlı’nın kendisinin canını yakamayacağını ifade eden Ali Vefa “Hocam bugün çok saçma konuşuyorsunuz” ifadelerini kullanacak. Peki, Mucize Doktor 16. bölümde Nazlı ve Ali Vefa arasında neler olacak?

Mucize Doktor fragman videosu hastaneye ve insanlara tamamen alışan Ali Vefa’nın yeni bir uyarıyla karşı karşıya kalacağını gösterdi. Nazlı’ya karşı yapılan “aşk” ithamı ise genç doktoru tedirgin edecek. İşte Mucize Doktor dizisi yeni bölüm tanıtımı ve gelecek bölümde yaşanacak olaylar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ


Berhayat Hastanesi’nde iki yenilik vardır. İlki; Kıvılcım’ın hazırlıklarını Beliz’den gizli yürüttüğü bağış gecesinin balosu sonunda gelip çatmıştır. İkincisi; özel bir vakada uzmanlık sunmak için hastaneye gelen Doktor Ela’dır. Ali, yabancı insanların arasına girmekten çekinir ve baloya gelmek istemez. Ama Kıvılcım’ın planı uyarınca Tanju, Ali’yi baloya gelmeye zorlar.


Diğer tarafta Doktor Ela ve Ferman tedavisini üstlendikleri vakayla ilgili çabucak fikir ayrılığına düşerler ve aralarında rekabet başlar. Balo gecesinin hazırlıkları doludizgin sürerken hastane ahalisi geceye birlikte gidebilecekleri birini arar; aşıklar yüzleşir, kimi kalpler kırılır. Ve bütün o karmaşanın tam ortasında Ali, abisinin neşterini kaybeder. Balo gecesinde gizli bir tehlike onu beklemektedir ve Ali’nin neşteri olmadan bunu atlatması imkansızdır.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS