magazin haberleri

Mucize Doktor 20. bölüm fragmanı: Yeni bölümde hastanede virüs paniği!

Mucize Doktor 20. bölüm fragmanı: Yeni bölümde hastanede virüs paniği!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Ali Vefa ile Nazlı’nın duygusal dakikalar yaşayacağı haftada hastanede virüs paniğinin oluşacağını gösterdi. Hastaneye yatan 3 vakanın hayatını kaybetmesi karantina durumuna neden olacak. Peki, Nazlı’nın hangi sözü Mucize Doktor 20. bölümde Ali’yi duygulandıracak?

Mucize Doktor fragman videosu virüs nedeniyle hastanede zor günlerin geleceğini gösterdi. Hastanenin karantina altına alınmasının ardından virüsün kimseye bulaşmaması için büyük çaba harcanacak. Nazlı’nın gözyaşları içerisinde kalması ise Ali ile ilgili kafalarda soru işareti oluşturacak. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde Ali’ye virüs bulaşacak mı?


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Bir sır yüzünden Betüş’ün ameliyatı yapılamaz ve Adil kurul toplamak zorunda kalır. Bu sırada acile kahramanlık yapmaya çalışırken ağır yaralanmış bir adam gelir. Ama adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ferman yine de vazgeçmez ve asistanlar arasında bir yarış başlatır.


Diğer tarafta Ali’nin birinden hoşlandığını öğrenen Betüş onu sevdiğine açılması konusunda sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekler ortaya çıkar ve Betüş hastaneden kaçar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS