magazin haberleri

Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Beliz’den sürpriz parti!

Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Beliz’den sürpriz parti!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Beliz’in Ferman için hazırlayacağı partinin kısa süreli paniğe neden olacağını gösterdi. Öte yandan Nazlı ve Ali’nin bakımlarını üstlendiği bölümde güzel gelişmeler yaşanacak. Peki, Mucize Doktor 23. bölümde Nazlı’dan istediği yanıtı alan Ali neler yapacak?

Mucize Doktor fragman videosu Tanju ve Demir’in zor bir ikilemde kalacaklarını gösterdi. Nazlı ve Ali ise kendilerine benzettikleri çifte yardımcı olabilmek için oldukça çabalayacak. İşte Mucize Doktor dizisi yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta fenomen dizide yaşanacaklar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 23. BÖLÜM ÖZETİ


Beliz’in Ferman’a sürpriz bir doğum günü hazırladığı haberi bütün hastaneyi tatlı bir kaosa boğar. Bir ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali, kemoterapide tanışmış, birbirlerine deli gibi aşık iki liseli gencin bakımını üstlenir ve onların aşkında kendilerine dair bir şeyler bulurlar. Diğer tarafta ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir’e akla karayı seçtirir. Ve Kıvılcım’ın planı sonunda ilk meyvelerini verir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS