magazin haberleri

Mucize Doktor 4. bölüm fragmanı… Yeni bölümde Ali’den riskli karar

Mucize Doktor 4. bölüm fragmanı… Yeni bölümde Ali’den riskli karar

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı bu hafta Ali ve Nazlı’nın hiç beklemedikleri olaylarla karşı karşıya kalacaklarını gösterdi. Donör için başka bir hastanenin yolunu tutan ikili sürpriz gelişmelerden habersiz olacak. Peki, Mucize Doktor 4. bölümde hangi gelişmeler dizinin takipçilerini bekleyecek?

Mucize Doktor fragman videosu Beliz’in Ferman’ı bir hastanın ameliyatına dahil etmek istemesinin ardından yaşanacakları gösterdi. Alınan riskli kararlar ise kıskançlıkları ve hastanenin üst yönetimindeki huzursuzluğu beraberinde getirecek. İşte Mucize Doktor dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde Ali’yi bekleyen olaylar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 4. BÖLÜM ÖZETİ


Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. Ancak yolculuk hiç Nazlı’nın beklediği gibi başlamaz ve süratle felakete dönüşür. Hastanede Beliz, nüfuzlu bir hastanın ameliyatını garanti altına almak için Ferman’ı Tanju’nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün üst kademe birbirine girer ve Açelya’nın kıskançlık krizi sonunda Ali’ye patlar. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS