magazin haberleri

Mucize Doktor dizisi 5. bölüm fragmanı: Tanju’dan riskli adım!

Mucize Doktor dizisi 5. bölüm fragmanı: Tanju’dan riskli adım!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Ali’nin hastanede gitgide daha fazla sorumluluk alacağını gösterdi. Tanju’nun asistanları hizaya sokma kararı aldığı haftada sıra dışı gelişmeler yaşanacak. Peki, Mucize Doktor 5. bölümde Ali’nin adımlarında sıkıntı çıkacak mı?

Mucize Doktor fragman videosu Ali’nin başını belaya sokmak uğruna olsa da hastanedeki önemli bir vakayı üstleneceğini gösterdi. Nazlı’nın yeniden umutlanmasına neden olacak dedikodu ise herkesin dilinde olacak. İşte Mucize Doktor 5. Bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 5. BÖLÜM ÖZETİ


Ferman gizemli bir yolculuğa çıkar. Onun yokluğunu fırsat bilen Tanju asistanları hizaya sokma kararı alır ve Ali’ye ilk kendi vakasını verir. Vaka, Ali için kişisel bir boyut taşır. Bu vaka uğruna Ali tekrar başını belaya sokmayı göze alır. Öte yandan hastaneye yayılan bir dedikodu, Nazlı'nın umutlarını yeşertecektir.


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. Ancak yolculuk hiç Nazlı’nın beklediği gibi başlamaz ve süratle felakete dönüşür. Hastanede Beliz, nüfuzlu bir hastanın ameliyatını garanti altına almak için Ferman’ı Tanju’nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün üst kademe birbirine girer ve Açelya’nın kıskançlık krizi sonunda Ali’ye patlar. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS